Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 13 éves lányhoz idős egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éves lányhoz idős egy 17 éves fiú? Mit tegyek h belémszeressen?

Figyelt kérdés
van a szomszédomban egy nagyon helyes srác, ő 17 én csak 13. bejövök neki, de nem szeretne velem járni mert "nem akar megrontani". nem azzal van a probléma, h éretlen vagyok, vagy hogy túl fiatalnak nézek ki, mert először azt hitte rólam h már elmúltam 16. és éppen éretlen sem vagyok. csak nem akar megrontani. én viszont szeretném:P . mit tegyek h megváltozzon a véleménye?
2010. jan. 17. 09:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Vonulj vissza, és várj pár évet. Ilyenkor még kár ezzel foglalkozni. És pontozz csak le, az is majd megmutatja, hogy még csak 13 éves vagy :)
2010. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

ja még annyit... nekem a 13 évesek nagyon kicsik... még haverkodni se lehet velük, teljesen más a felfogásuk, gondolkodásuk... Szerintem te se járnál egy 10 évessel.


17/L

2010. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem foglak lepontozni. csak érdekel a véleményetek. ez is egy tanács és szerintem nem rosszból írtad:) nincs mit lepontozni rajta.:)
2010. jan. 17. 09:55
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, személyes véleményem szerint ebben a korban ez a kórkülönbség még óriási, de ha úgy érzed, hogy szereted, és ő is azt mondta, hogy el tudná veled képzelni (csak bárcsak lennél 1-2 évvel idősebb), akkor azt mondom, a szerelemben nincsenek akadályok.

Mond el neki ezt, próbálj meg éretten viselkedni előtte (persze ne szállj el nagyon, úgy értem ne vidd túlzásba, mindig csak magadat add), ha pedig még mindig ugyanazt hajtogatja, akkor szerintem ne erőltesd. Néha a szerelem kegyetlen tud lenni, sajnálom. Bárcsak kevesebb lenne a kórkülönbség köztetek. De ne csüggedj, türelem rózsát terem. Talán egy év múlva sikerül, de az is lehet, hogy mást talál a szíved.

Sok sikert!

2010. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Tényleg csúnyán meghurcolhatják, ha 1 "jóakaró" feljelenti. Muszáj várni pár évet.Egyébként 4 év nem lenne sok
2010. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, nem rosszindulatból írtam. Csak ha jobban belegondolsz szerintem te is rájössz, hogy még teljesen máshogy gondolkodtok... Mások az igényeitek, elképzeléseitek... ez a 4 év mondjuk 2-3 év múlva már egyáltalán nem lesz rossz. De ha akarod próbálkozhatsz még. Lehet hogy én tévedek.


első,második voltam.

2010. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
"próbálj meg előtte éretten viselkedni"- azthiszem ebben jó vagyok. sokan mondták már h sokkal idősebb vagyok agyilag mint ahány éves vagyok. igaziból ő is attól fél h feljelentik:(
2010. jan. 17. 10:03
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szituban én is voltam már...Szerintem még várj két évet... :) De addig keress más pasik után,mert az a két év nagyon hosszú lesz,ha csak rá gondolsz végig.
2010. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
háát tudod várnék én:) csak az a bibi, h nagyon helyes és félek h összejön valakivel, belészeret és utána már b*szhatom az egészet:( ő tipikusan az a srác, aki párkapcsolat téren években gondolkodik.
2010. jan. 17. 10:11
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
várj! 14 éves korodik mindenképpen valahogy fogd vissza magad, mert neki gondjai lehetnek ebből, azonnal előjön ám pár kedves "rajongó" a pedophil-hisztériájával és ügy is lehet belőle, szal ne akarj neki rosszat, ha tényleg szimpi
2010. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!