Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 13 éves lányhoz idős egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éves lányhoz idős egy 17 éves fiú? Mit tegyek h belémszeressen?

Figyelt kérdés
van a szomszédomban egy nagyon helyes srác, ő 17 én csak 13. bejövök neki, de nem szeretne velem járni mert "nem akar megrontani". nem azzal van a probléma, h éretlen vagyok, vagy hogy túl fiatalnak nézek ki, mert először azt hitte rólam h már elmúltam 16. és éppen éretlen sem vagyok. csak nem akar megrontani. én viszont szeretném:P . mit tegyek h megváltozzon a véleménye?
2010. jan. 17. 09:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a négy év ebben a korban ég és föld, nagyon messze vagyotok egymástól, másképpen gondolkodtok, mások a fontos dolgok. Legalábbis az esetek 99%-ában. Nagyon sokat változik egy ember világlátása ennyi idősen, és a párkapcsolat szellemi kapcsolat is. Ha pedig szexuálisan közeledne hozzád, tehát túlmenne veled a csókolózáson, akkor börtönbe kerülhetne érte.
2010. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
tudom.az az igazság h egy hónap múlva leszek 14. tudom h börtönbe kerülhetne érte, dee énis akarom. ő az egyetlen aki iránt valaha így éreztem. szeretem őt, amúgy nem gondolkodunk másképp. vele tényleg át lehet beszélgetni éjszakákat, ilyen értelemben nem tart picinek. csak a korommal van baja:(
2010. jan. 17. 10:21
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nem fogsz örülni, de az a törvény, hogy 14 éven alulival szexuális kapcsoaltot létesíteni akkor is nemi erőszaknak számít, ha a gyerek is akarja. És ez nem véletlenül van így.
2010. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
ezzel tisztában vagyok. jobban is mint gondolnád. de az már csak egy hónap. igaziból arra még nem nagyon kaptam választ, h mit tegyek h egy pici esélyem legyen nálaa?
2010. jan. 17. 10:27
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Most még sok az a négy év, de később már nem lesz az. Most még kicsi vagy hozzá, és egy 17 éves fiúnak általában már vannak bizonyos szükségletei, ami még egyáltalán nem egy kislánynak valók. Ha olyan 16-17 éves leszel még lehet valami.
2010. jan. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Na de ne viccelj, akkor azt az 1 hónapocskát várd már ki, bármennyire is nem tudod, nemár azon múljon ... !!! Utána már ilyen értelemben mindegy lesz, nem kell félnetek, hogy jogilag gáz lesz belőle legalább. Egyéb kérdéseket sztem meg az alatt gondold át, pont amit kérdeztél pl.


Egy kis javítás:

Valaki írta, hog ymindenképpen nemi erőszak .. nana, jogilag ez nem így van, akkor mindenképpen nemi erőszak, ha 12 év alatti az illető !! Bizony, nézd csak meg jobban, ennek ellenére 14 év a korhatár a szexuális kapcsolathoz, tehát NYUGI, ha nem akarsz neki bajt !! Az pedig hamar megtörténik, hidd el, gondolj bele, elég, ha éppen szüleid begurulnak ezen a dolgon és feljelentést tesznek!! stb ...nemá egy hónapon múljon a dolog

2010. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
mindenképp megvártam volna h legyek 14. ez nem kérdés. de nemtudom, h mit csináljak, h járjon velem. félek h utána is kicsinek fog tartani, pedig tudom, h bejövök neki. nem is kicsit.
2010. jan. 17. 11:27
 18/20 anonim ***** válasza:
Mivel te egy 13 kislány vagy érthető, hogy nem érdekled. 17 éves az már gimnazista, mekkora ciki lenne már neki egy általános iskolással kavarnia?
2010. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, egyesek nem olvassák el a kérdező reakcióit. Most írta, hogy érdekli a srácot a lány, te meg írod, hogy jóhogy nem érdekli...szerintem a srác is szeretheti, csak ott van a korkülönbség, amitől megijedt a srác is. És ha egy hónap múlva lesz 14 a lány, akkor ne 13-nak mond már léci. Nagyon sajnállak te lány, hogy ilyen helyzetben vagy, erre sajnos nem tud senki se mondani semmit, csak max azt, hogy mit tennénk mi, de azt teljesen mellékes. Sajnos az számít, hogy ő mit lép. Szerintem addj neki időt.
2010. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
okés:) köszi szépen:)
2010. jan. 17. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!