Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 11 éves vagyok és beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 éves vagyok és beleszerettem egy 27 éves fiúba akinek hamarosan lez felesége, mit kell tennem hogy belémszeressen, vagy esetleg hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 09:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit korai... még a melled se nőtt ki rendesen!
2010. febr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem,hogy szereted,de esélytelen,hogy bármi is legyen köztetek.Ennek több oka van:

1. Idősebb és nem vesz komolyan egy kislányt

1. A srác idősebb és a törvény szigorúan büntetné,ha bármit is akarna tőled

3. A srác mást szeret és hamarosan nősül


Nincs olyan módszer,amivel el tudnád érni,hogy beléd essen,hiába is szereted.Tudom,hogy nehéz elfogadni,de tényleg így van.Még nagyon fiatal vagy egy kapcsolathoz,a srácnak több kell,mint amit nyújtani tudsz és a szemében gyerek vagy.

2010. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
92%

Kicsi lány, fogd már fel, hogy leszel még ezerszer "halálosan szerelmes" ez mind el fog múlni és utána fogalmad sem lesz, hogy mit ettél rajtuk. (Tapasztalatból mondom, ennyi idősen és még kb. 20 éves koromig mindig szerelmes voltam valakibe HALÁLOSAN. Mind elkopott idővel, jöttek mentek a szerelmek, többnyire csak vágyakozás volt, de voltak igazi "járások is", aztán megtaláltam a hús-vér párom és felnőttem.)


Ne csinálj semmit, ne mutasd ki, hogy bármit is érzel, csak leégeted magad.

2010. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%

11 évesen még babáznod kellene, nem férfiak után ácsingózni.

Gyerek vagy!!! Ha egy ujjal is hozzádérne lecsukják! És nem tudod magadba bolondítani, mert egy egészséges férfi nem tekint nőként egy 11 éves kislányra! Mert nem. Amit érzel, az gyerekes rajongás. Állítsd le magad.

2010. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
NEm az iskolában lenne a helyed? Amúgy meg nem vagy te belé szerelmes csak azt hiszed, ne ámítsd magad mert ebből úgysem lesz semmi.
2010. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Várj 8 évet. Azt szokták mondani, hogy egy kapcsolatban 7 év a vízválasztó. Ha addig nem lesz nőtlen, akkor már nem lesz a tiéd. Ha viszont nem jön be neki a nő, akkor pont szabad lesz számodra.


Ha tényleg szereted, akkor meg kell tanulnod elengedni és boldognak lenni, ha boldognak látod...

2010. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
27%
Cummantsd le... Ha kell rajtam gyakorolhatsz...
2010. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
jaj de cuki vagy. biztosan egy gyerek kell majd neki, felejtsd el. amúgy a törvény büntetné is.
2010. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
88%
Még túl fiatal vagy. Egy 27 éves férfi pedig nem bírja ki szex nélkül Márpedig, ha Veled szexuális kapcsolatba kerülne, jó pár évre börtönbe kerül. Egy egészséges felnőtt férfinak, nem kislány punci kell!
2010. febr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Kkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmm.....
2010. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!