Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon szeret? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van 1 lány akiért meghalok,de ő valamiért úgy gondolja h legyünk barátok...mondtam neki h én nem bírnám ki h csak barátok legyünk...de ő mindenáron csak barát akar lenni...és naon elvok szomorodva...mit tegyek???(valszeg ő is látni fogja ezt a kérdést és magára fog ismerni)
2010. febr. 13. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
korod?:O és a lány?
2010. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én 15...ő14lessz...
2010. febr. 13. 15:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Most legyél csak a barátja, így nagyobb a valószínűsége annak, hogy a jövőben kialakul köztetek több is. Viszont ha rá akarod eröltetni a szerelmedet, akkor könnyen elveszítheted a barátságát is.
2010. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hagyd őt. Fiatal vagy, találsz másat.
2010. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de aza gáz h én nem bírom nélküle...ha nincs msn-en akkor rosszul vok..mondjuk 1 suliba járunk ott látom..néha beszélünk is...de én annyira beleszerettem h nem bírnám ki azt h csak barátok..mit tegyek..lécci segítsetek...köszi
2010. febr. 13. 15:55
 6/11 A kérdező kommentje:
de nekem csak ő kell...senki más...
2010. febr. 13. 15:56
 7/11 anonim ***** válasza:
hehe szerelmes vagy, ne aggódj majd elmúlik :D Addig is ne beszélj vele, mert azzal magad teszed tönkre, idő kérdése és el is felejted majd (nem, nem örökre, mindig emlékezni fogsz rá, de gond nélkül bele tudsz majd szeretni másba). A lényeg hogy próbálj meg ne is összefutni vele.
2010. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az nehéz lessz h ne fussak vele össze mert h az osztálya az enyém elött van...és már próbáltam nem beszélni vele stbstb de nem ment...majdnem bele haltam...1szerűen meghalok érte...imádom minden procikáját...
2010. febr. 13. 16:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs haver, de ez a legszarabb lekoptatós duma :(
2010. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ebbe a helyzetbe vagyok:S 3 hónapig voltam egy csajjal az utobbi időkbe volt csók meg petting csak ő barátként szeret:S azt mondta szerelmes nem tudna belém lenni pedig én is úgy vagyok vele mint te hogy az életemet odaadnám érte:S De mindeggy..az élet megy tovább,foglalkozz magaddal felejtsd el;) járj le edzegetni az segit elfelejteni:)
2010. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!