Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ő is szeret? Vagy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő is szeret? Vagy most mi van? :- (

Figyelt kérdés

Mint sokan más most én is így kezdem.

Van egy fiú aki tetszik nekem, már oviba kiscsoportól most 6- ig egy csoportban/osztályban vagyunk. Sokszor van a közelemben és beszélgetünk. De a legjobb barátnőmmel sokszor hülyéskedik és titkos kézfogásuk is van. Ezért féltékeny vagyok, hogy most akkor mivan? Egyik matekórán a hátam mögött ült és beszélgetett egy fiúval. Én ebböl annyit halottam hogy a barátja azt mondta neki hogy még mindig szerelmes vagy belé? vagy vmi ilyesmit halottam. A szemem sarkából láttam, hogy rázza a fejét hogy nem. De szerintem hazudott, nem tudom. Valentin napkor rajzolt a telómba egy virágot (mindig elkéri csak hogy mondjon nekem vmit). Oviba észre sem vettem hogy tetszem neki mert még kicsi voltam. Nagyon megbántam dehát mit tehettem. Mostanra nekem is megtetszett. Egyszer régebben megkérdezte tőle hogy nekem ki tetszik és akkor még egy másik fiúba voltam belezúgva és azt mondta el neki. Most jöttem rá hogy ez nagy hiba volt. Nagyon tetszik nekem és sokszor róla álmodom. 1 évvel ezelőtt azt mondta hogy 8 ra el mond nekem valamit (ezt msn en mondta) és utána küldött sziveket meg ijesmit. Nem tudom hogy mit tegyek.


2011. júl. 16. 18:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyszer régebben megkérdezte tőlem hogy nekem ki tetszik.....
2011. júl. 16. 18:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is hadd szögezzem le a különbséget az irigység és a féltékenység között.


A féltékenység az az, amikor attól tartasz, hogy olyasmit vesznek el tőled ami a tied. Jelen esetben tehát ez nem lehet, mivel nem a pasid.


Az irigység az, amikor valakinek van valamije/valakije és te azt akarod magadnak, mert neked olyasmid nincsen. Tehát te irigy vagy és nem féltékeny.


Na, most, hogy ezt tisztáztuk, jöhet a válasz:

Ha annyira nyerőnek érzed magad nála akkor mutasd ki neki, feltéve ha nem még mindig oviba, vagy általános alsó tagozatába jártok, mert abban az esetben hagyd a francba.

2011. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most leszünk 7. esek
2011. júl. 16. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!