Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon szeret még? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret még? Vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés
Egyik nagyon jó barátommal egy buliban kavartunk. Mondta hogy próbáljuk meg mert szeret stb.. csak az volt a baj hogy ő elköltözött és kéthetente jön haza. Kimondodttan nem jártunk de minden nap beszéltünk telefonon. Mikor hazajön mindig találkozunk nem kettesben hanem hármasban vagy négyesben. Múltkor megint megcsókólt de aztán utánna mintha misem történt volna. Most akkor mivan? lehet-e még nála esélyem?
2010. nov. 10. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Az attól függ hány éves vagy?

Beszélgess el vele legközelebb CSAK 2-esben.Ne durván, mert ha nem gondolja annyira komolyan,megijedhet.Tisztáznotok kell,ki hogyan gondolja ezt.De ha megcsókolt, azt biztos okkal tette ;) vagy úgy gondolja, hogy megengeded, tehát megteheti.. ez a rosszabbik eset.Mindenképp beszélgess el vele mert ha másképp van, akkor csak kihasznál utána meg otthon röhög a markában.. A távolság a leg rosszabb dolog.. Én motorbalesetes vagyok ;) Tudom milyen Még vagy 2 hónapig nemtudok lábraállni.Ha tényleg szeret és ezt vállalja,akkor Bevállalja a távolságot is,,De mindenképp onnantól él egy kapcsolat, ha 2-esben mélyen a szemedbe néz, és úgy meri kimondani h szeret.. Leírni, telefonon kimondani könnyű.. Sok szerencsét ;) 15/F

2010. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

15 évesek vagyunk.

Köszönöm:)

2010. nov. 10. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:
;) mi is :D sok sikert :P
2010. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!