Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zaklat az exem? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zaklat az exem? Tényleg szeret még, vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 4 évig voltunk együtt, aztán elhagyott egy másik lányért. De állítólag ők csak két hétig voltak együtt... azóta exem már lassan egy éve folyamatosan engem zaklat, hogy menjek vissza hozzá, mert szeret és el akar venni. De én már képtelen vagyok megbízni benne, nem érzek semmit iránta. Volt egy új kapcsolatom, de azt tönkretette az állandó zaklatásaival. Szerintetek még tényleg szeret, vagy csak egy kretén és tönkre akarja tenni az életem? :S

24/L


2010. dec. 17. 17:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hogy zaklat?
2010. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, de ha ez így megy tovább tönkre fogja tenni az életed. Ha zakalt és nem akarsz vele lenni, akkor jelentsd fel!
2010. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy ha feljelentem, én húzom a rövidebbet :S Amúgy csak telefonon, meg interneten keresztül zaklat a hülyeségeivel, már 6x tel.számot váltottam de hiába :(
2010. dec. 17. 17:56
 4/20 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel, ne válaszoljál neki. Mert ha látja hogy bosszant csak olajat öntesz a tűzre. Viszont ha látja hogy ,ár hiába próbálkozik lehet ő maga is fel fogja adni.
2010. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hogy tudod telcsin meg neten zakltani?? Tiltsd ki, cserélj számot, cserélj jelszót stb...

És igen, ne válszolj neki.

2010. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha nem válaszolsz neki, annál rosszabb...

Nem értelek...Hogyan tudsz teljesen elzárkózni tőle, ha egyszer 4 évig együtt voltatok? Én nem mondom azt, hogy meg kellene próbálnotok újra, mert az egy év az már elég hosszú idő...Szerintem találkoznod kellene vele és megbeszélni a dolgokat...

A sok hülye jön, hogy ne beszélj vele, de kíváncsi lennék azokra az emberekre akik most így gondolkoznak, hogy ők mit tennének akkor, ha valakit teljes szívükből szeretnek és egyik napról a másikra fognák magukat és nem válaszolnának semmire...Ez nem megoldás, sőt elég bunkó megnyilvánulás...Vannak dolgok amiket örökre le kell zárni...Te ezt csak magadban zártad le...Ha nincs senkid, akkor még jó, hogy vissza akar menni hozzád, főleg, ha neki sincs senkije...

Ha az a bajod, hogy megcsalt és csak ezért nem tudsz engedni az nem baj, de tudnod kell, hogy néha meg kell tudni bocsájtani dolgokat.

2010. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Inkább az utóbbi. Légy bunkó hozzá.
2010. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Semmi értelme visszamenni hozzá, ha semmit sem érzel iránta. Elég egyszer világosan elmondani, hogy nem szereted és köztetek mindennek vége, és ne állj szóba vele többet. Bízd az ő elmeállapotára, hogy mikor zárja le.
2010. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"kíváncsi lennék azokra az emberekre akik most így gondolkoznak, hogy ők mit tennének akkor, ha valakit teljes szívükből szeretnek és egyik napról a másikra fognák magukat és nem válaszolnának semmire."


Ember, te miről beszélsz??

2010. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A pasija dobta őt egy szuka maitt, tehát nem lehet olyan nagy szerelmes:S Ne játszadozzon ő itt senkivel. A krédező meg gondolom, hogy beszélt már vele többször. Ha egy erőszakos barom, kit érdekel, hogy rosszul esik neki, ha nem kap TÖBB választ??
2010. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!