Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zaklat az exem? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zaklat az exem? Tényleg szeret még, vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 4 évig voltunk együtt, aztán elhagyott egy másik lányért. De állítólag ők csak két hétig voltak együtt... azóta exem már lassan egy éve folyamatosan engem zaklat, hogy menjek vissza hozzá, mert szeret és el akar venni. De én már képtelen vagyok megbízni benne, nem érzek semmit iránta. Volt egy új kapcsolatom, de azt tönkretette az állandó zaklatásaival. Szerintetek még tényleg szeret, vagy csak egy kretén és tönkre akarja tenni az életem? :S

24/L


2010. dec. 17. 17:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Fingod sincs mi?!

Te még soha nem hibáztál...Nem baj, majd fogsz...

2010. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:33


Az előbbi válaszhoz mellékelem...Lemaradt.

2010. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én miért lennék hibátlan??Egy szóval sem mondtam.

De a lány nem akar tőle semmit, akkor hagyja békén...

Ha meg ilyen ember, hogy néha kidobja, mert éppen másba lesz szerelmes, akkor nem sajnálom a pasit.

Tudom, hogy sok a 4 év. De a pali így döntött 4 év után, akkor?? Miért döntött így??

Ha meg szereti a lány, csak nem ismeri be itt nekünk, akkor mazohista vagy van esze.

2010. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy te értékeled azt, hogy havonta kidobnak és visszajönnek hozzád, hogy mégis te vagy az igazi és ez örömmel tölt el, de én az ilyesmit utálom.:S

Persze kaphat egy esélyt, de minek? Ha a lány nem akarja...

Az ilyen pasinak egyébként is csak jár a szája, hogy így imádlak, úgy imádlak, aztán újból jön másik nő majd...

Persze ez sem biztos...De ha valaki szereti az ilyen kapcsolatot, hát akkor áldásom azokra.

2010. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:20


Én itt csak egy esetről tudok, legalábbis a lány csak egyről számolt be és utána vége is lett a románcnak...

Nem minden férfi dobálózik a lányokkal, viszont emberből vagyunk és hibázhatunk...Persze az tény, hogy ezt nem lehet a végtelenségig eljátszani és örökké hibát hibára halmozni, de a második esély minden embernek jár... ;)

Csak az önző beképzelt és irigy ember nem tud megbocsájtani senkinek semmit...Annak ellenére, hogy senki sem tökéletes, még ők sem...

2010. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem szereted mond meg neki ha ezzután se hagy békén jellentsd fel mert kicsit túlzás ennyi ideig zakklatni, ne hogy elfalujanak a dolgok.
2010. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Neki kell döntenie 24 évesen. Ő tudja mi történt. Ha simernénk a szakítás menetét és az előzményeket, könyebb lenne válaszolni. Mert nem mindegy, hogy szépen váltak el vagy durván, megbeszélték a dolgokat vagy sem stb...

Én csak leírtam amit gondolok és te is leírtad. Nincs ebben semmi baj

2010. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"ha valakit teljes szívükből szeretnek és egyik napról a másikra fognák magukat és nem válaszolnának semmire"


Már bocs de a lányt megcsalták 4 év után a lány egy gyürüre vár a fiú meg megcsalja ezt nem lehet megbocsájtani, ezzek után nem élhetnek boldogan, ha ezt megbocsátja a a fiú azt hinné mindent megtehet.

2010. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:16


Egy férfi nem azért csal meg egy nőt, mert nem szereti...Számos más oka van/lehet...

Persze senkit nem fenyegetnek pisztollyal, hogy megcsalja azt akit szeret...Sajnos vannak nők, akik direkt arra állnak rá, hogy elhódítsák más nők pasiját, mert akkor éreznek önbizalmat...És nem minden férfi képes ellenállni, a csábításnak...Egyszer velem is történt hasonló eset, de én ellen tudtam állni a csábításnak, de akkor is megmérgezte a kapcsolatunkat a barátnőmmel, mert még a mai napig sem hiszi el, hogy nem történt semmi köztem és a másik lány között...Nem mondom, hogy könnyű volt ellenállni, de mégis megtettem...

2010. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden válaszolónak!

De a kérdésben szerepel, hogy nem csak megcsalt, hanem kidobott egy másik nőért, és összejött vele. Aztán miután vele vége lett (ez állítólag 2 hét volt) akkor kezdett el keresni engem, hogy szeret-imád. Hiába beszélek a fejével, hiába kiabálok, egyszerűen képtelen felfogni hogy nem érzek iránta semmit. Sőt... gyűlölöm azokért amiket tett. Csak jó lenne ha leszakadnak rólam :(

Azért köszönöm a sok segítséget. Még egyszer utoljára megpróbálok beszélni vele hogy hagyjon békén.

2010. dec. 21. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!