Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak hülyít, vagy tényleg szeret?

Figyelt kérdés

két hónapja, nyaralás közben megismertem külföldön egy srácot.összejöttünk,de én nem hittem, hogy bármi komoly lehet.ő viszont úgy gondolta továbbra is tartjuk majd a kapcsolatot.azt hiszem ő az első szerelmem...én nagyon szenvedek hogy nem láthatom..és szeretnék visszamenni hozzá.ő viszont nem mutat túl nagy aktivitást.igaz,neki vízum kéne ide,és egy harmadik országba kell visszautaznia hogy megszerezze,de..nem tudom.sokszor sok minden szépet mond, és úgy látszik fennakarja tartani a kapcsolatot,de..csak azt írja hogy ő ott "vár rám".az ügyben nem intézkedik hogy ő tudjon jönni.nem tudom,hogy azért,mert valóban nem tud, vagy azért mert annyira nem fontos neki.

nehéz röviden leírni a helyzetet,de remélem tudtok segíteni. előre is nagyon köszönöm!

(én L/18,ő meg F/21)


2009. nov. 15. 00:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem szeret, szerintem csak le akar feküdni veled:D vagy már le is feküdt:D
2009. nov. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok//

ha szeretne már jönni bármilyen vízumot kéne szereznie :) szerintem

2009. nov. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jönne*
2009. nov. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg szeretné folytatni, de azért jó lenne, ha adódna lehetőség, hogy jobban megismerjétek egymást, mielőtt bárki másik országba költözik!

Biztos, hogy Magyarországra még bárhonnan vízum kell?

2009. nov. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

azért nem gondolom hogy tényleg csak a szexről lenne szó, mert nem vagyok olyan jó nő,találhatna nálam sokkal jobbat is.és nem hiszem hogy megérné neki csak emiatt naponta smst írni,meg telefonálni..


persze, összeköltözésről szó sincs! azért az egy elég komoly döntés lenne..csak találkozni akarunk..


sajnos a nem eu-s polgároknak kell vízum az eu országaiba..látogatásra is..

2009. nov. 15. 13:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Még ha szeretitek egymást..és ez tényleg kölcsönös a fiú részéről is,akkor is az lesz,hogy egy darabig érdekesek lesztek egymás számára...ha nagy ritkán találkoztok lefekszetek egymással 1 párszor és az jó lesz..utána megunjátok egymást.A másik,hogy szerinted abban az országban ahol ő él nincsenek olyan lányok aki tetszik neki?Sajnos lehet h esetleg rá másznak...és kísértésbe esik..és mért álljon ellen a kísértésnek,mert amúgy is messze vagy tőle.És a szex az majdnem hogy 1 szükséglet...nem hinném,hogy hónapokat fog arra várni h eljöjjön Magyarországra h szexeljetek 1 jót....vagy megvárja,hogy te kimenj hozzá...ez halott ügy.

Akármennyire is fáj neked...de ez nagyon halott.

2009. nov. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire oda vagy érte, menj ki hozzá egy hétre. Szerintem nagyon jó buli lenne, egy csomó helyet megmutatna... Jó kis kirándulás. Aztán meglátod hogy tetszik-e még, vagy nem is olyan jó... Nézd, veszteni valód nincs. Ha azt mondja, hogy vár rád, hogy várja hogy menjél te. Szerintem ha te mész, még jobban is lesülhet a dolog. Ha összevesztek haza jössz előbb, vagy elmész egy szállodába. Szerintem a szüleid elengednek.


30/N

2009. nov. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nemszeret
2009. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En egy Egyiptomi sraccal vagyok igy....:)Ezeke kihasznaljak hogy odamegyunk nyaralni, ennyi. Folyton irkal nekem, emalit, smst, en nem hitegetem es ha meg angyon bejonne akkor is elutasitanam mert nem tudnek odakoltozni es ugy elni mint az Egyiptomi nok!
2009. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem ez K.O.
2009. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!