Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire csak a külső számítana? Akinek nincs jó teste már kösse fel magát, úgysem kell senkinek és soha nem fogják észrevenni?

2010. febr. 13. 12:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Talán jobb let volna odaírni hogy fiú vagy lány vagy e -.-
2010. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
lány
2010. febr. 13. 13:05
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a linkelt kérdésben már elhangzott a válasz. Különben is, általánosítani csúnya dolog. Azzal pedig úgysem érnél semmit, ha erre hivatkozva felkötnéd magad. Ennyit nem ér, amúgy se legyél elkeseredve. Ha körülnézel, sok olyan lány van, aki nem topmodell vagy bulikirálynő és mégis van mellette valaki.;)

18L

2010. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem lehet szétválasztani a külsőt és a belsőt és nem is érdemes. Ha valaki hajlamosabb genetikailag a hízásra, de ezt tudja és ezért rendszeresen sportol, tudatosan táplálkozik az külső vagy belső? Ha valakin van felesleg és ez miatt nincs önbizalma, de nem változtat rajta hanem inkább sajnáltatja magát az belső vagy külső?

Igazából az ember külseje sokkal többet árul el róla mint gondolná.

Nekem az a tapasztalatom, hogy azoknak vannak ilyen gondjaik akik nincsenek megelégedve magukkal. Vannak akik szolidabb külsővel áldott meg az ég, de elfogadják magukat olyannak és úgy szeretik magukat, amilyenek így más is úgy fogja szeretni őket. Ha valaki nem tudja szeretni magát, azt más se fogja szeretni mert nem hagyja magát.

2010. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

Ez van sajnos. A fiúknak sokkal jobban számít a külső mint nektek lányoknak. Olyan persze előfordulhat, hogy valakinek pont a duci lányok jönnek be, vagy a szemüvegesek, de akik TÉNYLEG rondák, azoknak nincs sok esélyük, max egy másik rondával. Hogy ne legyek ennyire kegyetlen, hozzáteszem, hogy az ilyen lányok többnyire simán nem veszik észre a saját rondaságukat. Jobb frizura, szebb ruhák, nem egy ormótlan kerek vastagkeretes szemüveg, egy kis torna és máris sokkal-sokkal jobban néznek ki. Én nem hiszek benne, hogy vannak eredendően ronda, esélytelen emberek, mindenen lehet változtatni. Amin meg nem, pl., hogy nagy a pofacsontod, az annyira nem befolyásoló tényező. A fiúk egyszerűen az olyan lányokat keresik akik adnak magukra.



Az egyetlen amire én eléggé ki tudok akadni az a hatalmas fogsor... A legegyszerűbb megoldás ha nem próbálsz direkt vicsorogni vele, a drasztikusabb verzió ha megcsináltatod a fogsorod.

2010. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ezen nem tudok változtatni. :"(
2010. febr. 13. 13:15
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Nem várhatod el a férfiaktól, hogy ha valakitől undorodnak, akkor úgy essenek neked, mint a "bulikirálynőknek". Én pl undorodom a hájhurkáktól, nem tudom elképzelni, hogy egy 20-21 feletti testtömegindexű csajba beleszeressek, vagy akár csak megkívánjam.
2010. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, meg az is, hogy ilyen dolgon stresszel... :) persze, nem tettszhetsz mindenkinek, mert ugye nem mindenki szereti a szilvát... :)de úgyis te is fogsz magadnak egy olyat találni, aki kívül-belül imádni fog téged, akárhogy is nézel ki! szóval ne izgulj!!:)
2010. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A háj lefaragható, az izom felszedhető, a ruha megválogatható, de az, ha valakinek mondjuk olyna az arca, amilyen.. Nos.. Azzal nem sok mindent lehet kezdeni.
2010. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hidd el kérdező, hogy ide nagyon a "legalja pasik" írogattak. Akiknek a külsőségek fontosak.


Igazából a nőknek is fontos a külsőség. Nekem sem jöhetnek számba hájas pasik, 170 centinél alacsonyabbak, és a nagyon kopaszodókat(akik 60.nak néznek ki), kopaszokat sem szeretem. Meg még egy csomó kritérium.


Szerintem a nők még válogatósabbak, mint a pasik.


A nők és a férfiak sem tunyuljanak, hanem sportoljanak, étkezzenek egészségesen.

2010. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!