Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 15 éves lány vagyok,164cm,6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 15 éves lány vagyok,164cm,64-65 kg. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Azt mondják h "jó alakom van",deh a súlyom aggaszt...Hogyan tudnék úgy leadni belőle,hogy a melleim azért ne veszítsem el??
2010. febr. 6. 14:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

nemtom, kép nélkül nehéz. az arányosság a lényeg.

ha egyenletesen oszlik el rajtad, akkor lehet jó.

ha viszont lerakódoik 1-2 helyre az gáz.

2010. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én 169 cm vagyok és 65 kg. Engem zavar a súlyom, de szerencsére nem egy helyre rakódik le a felesleg, így nem olyan feltűnő. Nekem is azt mondják, jó alakom van, de azért mikor felveszek egy rövidebb ruhát, nem úgy áll rajtam, mint egy csontsovány lányon. Amint jobb idő lesz, elmegyek konditerembe, a diétát már elkezdtem. Nem drasztikusan, csak mellőzöm a 6 után evést, csokit, kenyeret. A legjobb módszer mindenképp a mozgás, mert mi még fejlődő szervezetek vagyunk, nem kéne nagyon diétázni. Ha jobb idő lesz, mondjuk 1-2 hónap múlva, elmehetnél futni vagy sétálgass, az is jót tesz.

15L

2010. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1.:A futás meg ilyenek nekem azért nem naon jók, mert a combom izmos(nem egóból félre ne értsetek)és nem szeretném ha még nagyobb lenne...:/

2.:Nem tudom hogyan kell képet feltölteni:S:S

2010. febr. 6. 14:29
 4/19 anonim ***** válasza:
attol, h mozogsz, nem lesz nagyobb. vagy akkor inkabb nem tornazol, mert akkor nagyobb lesz? nem ertelek. ok, h izom, meg stb. de akkor is.
2010. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
mekkora gáz, hogy lány vagy
2010. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom...Deh akármelyik ismerősöm kérdezem mindegyik azt mondja h hanyagoljam a futást meg ilyenek,mert attól csak nagyobb lesz. Én régebben futottam, nem azzal van a gondom...Csak félek ettől...:(
2010. febr. 6. 14:59
 7/19 anonim ***** válasza:

márpedig rendszeres edzéssel és diétával fogsz tudni arányosan mindenhonnan fogyni.

Hidd el nem fog vastagodni a combod. Bicilizz(akár szobabicikli), kocogj, tornázz. Mozgasd át az egész tested, kicsit egyél kevesebbet(főleg zsír, szén-hidrát terén).

Fél év alatt olyan csoda alakod lesz, hogy bárki megirigyli majd, nemmellesleg kondiban is leszel, az immunrendszered is erősödni fog...

De ha csak 1-2 hónapig is csinálod meglesz az eredménye(persze ha szorgalmasan, minden nap csinálod).

2010. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
akkor végezz kifejezetten hasizom gyakorlatokat (felülés és társai), de az úszás is jó, az minden izmodat mozgatja, egyenletesen terhel, és nem viseli meg az ízületeket sem.
2010. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)Ígérem megfogadom!^^

(Ha valaki eltudja magyarázni,hogy hogy kell képet feltölteni, akkor azt is tudok mutatni.)

2010. febr. 6. 15:07
 10/19 anonim ***** válasza:
www.kepfeltoltes.hu-ra rakd fel :)
2010. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!