Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az önjelölt kerítők miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önjelölt kerítők miért nem tudják megérteni, hogy nem vonzók számomra azok, akiket beajánlanak, mert másféle emberek vonzanak?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok egy ideje, és persze vannak ilyenek, családból, ismerősi körből, akik jönnek az ötleteikkel, kik lennének szerintük jók nekem, csak épp mellélőnek, mert azokkal nem vagyok egy hullámhosszon, akiket ők javasolnak, nem tudok beléjük szeretni.
2014. nov. 5. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van barátom, igaz, távkapcsolatban élünk. De ennek ellenére is előfordulnak alkalmak, amikor a környezetemben néhány fiatalabb-idősebb nő megpróbál keríteni próbálna valakit nekem. Vannak, akik csak unaloműzésből csinálnak ilyesmit, elpoénkodva a dolgot, de hosszabb távon igen bosszantó tud lenni.


A legjobb, amit tehetsz, hogy figyelmen kívül hagyod. Ne foglalkozz vele, ismerkedj, ahogy neked kedvedre való. Emellett mondd meg nekik így kereken, ahogy leírtad - nem egyforma az ízlésetek. Akiket ők vonzónak tartanak, neked talán egyáltalán nem azok. Nem minden a külső, és hogy "milyen jól mutatnátok együtt".

2014. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*megpróbálna keríteni valakit nekem.


Bocsánat, elírtam.

2014. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem soha senkit nem mutattak még be, pedig már tuti lenne valakim.


Szerintem ne vedd ezt rossz néven,csak szimplán finoman utasítsd vissza :)

2014. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszer, mikor egy ilyen ismerősömnek egy célozgatására azt reagáltam, hogy ez az én dolgom, akkor megsértődött.
2014. nov. 5. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!