Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szerelem?

Figyelt kérdés

2014. szept. 10. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Számomra bizsergető érzés a hasamban. csak az a baj az igaz szerelmet nagyon nehezen találod meg és pont akkor amikor nem számitasz rá. nam akkor fog jönni,mikor jó formában vagy,csinosan kiöltözva,hanem amikor melegitőben leugrasz pl. a boltba. de ha megtaláltad álmaid párját a világ legjobb érzése,irigy is vagyok sok emberre mikor látom,h sok nő milyen szerencsés,h kifog egy-egy ritka szuper férfi példányt. mondjuk aki nem cigizik,na de ez nem feltétel,de nem is hátrány,nem iszik,stb. aki mellett önmagadat tudod adni,nem kell megjátszanod magad,és keresi a társaságod.sajnos nekem ez a személy meghalt,igy sztem én már ezt az érzést nem tapasztalom meg ujra. mostani párommal állandóan veszekszünk,iszik,játszik,stb.. Neked sok szerencsét,az én életem már igy is reménytelen.. legyél te az akire irigykednek a többiek. :) házasság,gyerek,harmónia.. te hány éves vagy?

23L

2014. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne egyél napokig,és érezd a fájdalmat a gyomrodban.Olyan érzés,enyhe bizsergéssel a torkodban illetve a gyomrodban.
2014. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A szerelem (ha nem tudod hogy ő mit érez irántad): ha meglátod kavarog a gyomrod, nem nagyon akarsz a közelében beszélni, csak nézni akarod, csodálkozni benne. Igazából annyira nem jó szerintem.

A szerelem ha tudod hogy mit érez irántad és nem azt amit te: Rettenetes, a sírás kerülget ha ránézel, hányingered lesz, de mégsem tudod elengedni, ellökni magadtól,pedig tudod hogy nem akar tőled semmit. Ne akard megérezni!

A szerelem ha viszonozzák: nagyon jó, melegséggel tölt el. De ugyis rájössz, hogy nem ugy fog végződni, hogy örökké. Jön a féltékenység, hogy te nem vagy elég jó. Az állandó veszekedés majd szakítás.

A szakítás: fáj a szíved szószerint, nem tudod megérteni, sírsz, el kell engedned de nem tudod. Borzalmas, de kilábalsz belőle.

2014. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen. :)
2014. nov. 22. 15:08
 15/16 anonim ***** válasza:

A szerelem olyan, mint egy kád forró víz, nyakig elmerülsz benne, aztán szép lassan kihűl.

Vagy ha nem hűl ki, akkor csak szimplán átalakul szeretetté! :)


20/L

2014. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyszer fent, a mennyekben érzed magad!

Másszor a pokol, a kínpad!

Hol a föld felett jársz egy méterrel, hol úgy érzed szétégsz! A szived, lelked.

2014. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!