Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szerelem?

Figyelt kérdés

2014. szept. 10. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Azt nemtom de nem lehet jobb mint a pálinka fesztivál.
2014. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Szar érzés :D
2014. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó, aztán rájössz, hogy nem viszonozzák és az nagyon szar. (Van egy B változat is, amikor viszonozzák.)
2014. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld jel,bár ebből még nem jöttem rá, hogy milyen. Érezni pedig még nem éreztem, s nem is érzem jelenleg, de nagyon szeretném :)
2014. szept. 10. 21:47
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szar. és ha nem viszonozzák annál is szarabb.
2014. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem válaszolóknak, ha nem viszonozzák nagyon rossz.. Velem is volt már ilyen nem is egyszer.

De aki megtalálja az "igazit" az szerencsés. :)

2014. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A szerelem olyan érzés amit nem nagyon értesz,nem tudod miért vonzódsz annyira hozzá. :)
2014. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Először tök jó de hamar rájössz, hogy szar lesz ígyis-úgyis.

Összegzésben: Ne akard megtudni!

2014. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a legcsodálatosabb érzés ha szeretsz valakit és viszont szeret! Amikor meglátod, amikor átölel, megcsókol... Válaszolva a kérdésre: Nagyon jó érzés!
2014. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Mindenki szenved a viszonzatlan szerelem miatt, és nem mondom, sokkal jobb lenne, ha ő is azt érezné, amit én, de nekem így is fantasztikus érzés. Nyilván vannak mélypontok, és tudom, hogy el kell felejtenem, de nem bánom meg, hogy életemben először beleszerettem valakibe, még akkor sem, ha most úgy tűnik, nem ő lesz az, aki mellett először tapasztalom meg, milyen az, ha én is (szerelemmel) szeretve vagyok :)
2014. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!