Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Szerelem? Fellángolás?

Figyelt kérdés

van egy férfi, akit nem tudok kiverni a fejemből, éjjel nappal rá gondolok, és nem tudom megmagyarázni az okát. ő nem tud az érzésemről, nem is beszélünk, de majdnem minden nap látom, és egész nap csak azt a pár másodpercet várom, hogy láthassam. sokszor összeér a tekintetünk és ő is nagyon sokat néz engem, de nem kezdeményez, én pedig félek.

szerelem elvileg nem lehet, mivel ahhoz ismerni kell a másikat, fellángolásnak viszont megint csak nem nevezném, mert már 2 éve tart. én szerelemnek gondolom, de lehet így szeretni valakit?

nem csak a külseje tetszik, hanem a stílusa, meg úgy minden ahogy van.

tehát nem egy vadidegenről van szó, ismerem olyan szinten, hogy egy településen lakunk és gyakran járunk egy helyre.


2014. aug. 31. 11:21
 1/8 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, ő 36
2014. aug. 31. 11:22
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Ez nem szerelem, hanem ahogy írtad fellángolás.


Nem is ismered őt, csak elképzeled. Izgat a külseje és a felszínes viselkedése, és ebből kiindulva a fantáziád további tulajdonságokat társít hozzá. Ettől te őt még távolról sem ismered, csak rajongasz egy fantáziaképért, amit róla kialakítottál.


Betegesnek mondanám, nem szerelemnek.

2014. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd kiderül, de fellángolásnál ez jóval több lesz, már ha lesz..
2014. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ő az ikerlángod :)
2014. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 intrepid ***** válasza:
Valakinek pedig el kellene kezdeni, mert így nem halad előre a dolog. Lehet, hogy félénk, fél az elutasítástól, akárcsak te.
2014. aug. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs egy közös ismerősötök, aki bemutatna titeket egymásnak?
2014. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

pont azért félünk kezdeményezni, mert túl sok a közös ismerősünk, mindenki ismer mindenkit egymás családi-baráti köréből, csak mi egymást nem, aztán szerintem nagy port kavarna ha mi ketten összejönnénk, és ezt ő is tudja.

legjobb lenne ha elfelejteném, de hogyan

2014. aug. 31. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:
sima távoli vonzalom ez...
2014. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!