Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nö szexualisan megkivan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nö szexualisan megkivanja a pärja kamasz fiät, de kontrollalja ezt az ërzëst, ës nem is veszi ëszre senki, ezt mennyire itelitek el?

Figyelt kérdés
38 ëves vagyok, a srac alig mult 15. Nem en neveltem, de sokat talalkozunk, mert van a parommal közös gyerekünk is, es sokat vannak együtt a fiuk. Sose volt ilyen gondom koräbban. Amugy növër vagyok ës nemrëgen el kellett lätnom a sräcot, mert nagyon läzas volt, es be kellett adnom neki egy injekciot. Akaratlanul is ereztem a böre melegsëgët, az izmainak rugalmassägät, ës nem tehetek rola, këjes ërzësem tämadt! Most kezd ugye egyre fejlettebbë välni... Azota is sokat jut eszembe ez a szitu ës olyankor ërzem ujra "ott lent" ezt az erzest... Termëszetesen sose vetemednëk vele semmire, ugy viselkedem vele, mint koräbban, nehogy ëszrevegyen valamit - de a lelkiismeretem nem hagy nyugodni, mëg a sajat gyerekemnek is alig tudok a szemëbe nëzni (termeszetesen ö sem sejt semmit ebböl). Ugy ërzem, egy perverz alak vagyok! Ërdekel a vëlemënyetek.
2014. aug. 2. 21:46
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Ha megtudnam, a paromrol , hogy vagyakozik a sajat gyerekem utan, ugy rugnam ki, mint a macskat szarni.

Nem mellesleg en totalisan megertem, hogy az itt jelenlevo kis szuz fiacskaknak erre tokeletesen jo recskazni, de azert empatikusak lehetnenek. Hisz milyen szupi lehet apakent ilyet atelni...

2015. júl. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Jaj mennyire szep, addig olvastam a kommenteket, amig a kerdezo el nem ejtette hogy 'nem tidja iranyitani amit erez'

:-) :-) :-)

Kvajo, en mar regota ezt szajkozom, h a nok 99% a erzelmi analfabeta. Szamukra a nedves puci nem szexualis izgalom, hanem 'erzelem' :-) :-) :-) ugye 'kemia' hihetetlen...

Ja amugy kerdezo, arrol van szo, h ideje lenne felporgetni a paroddal a szexualis eleteteket. Nyilvan unalmas,

2015. júl. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 omba ***** válasza:
2015. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!