Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nö szexualisan megkivan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nö szexualisan megkivanja a pärja kamasz fiät, de kontrollalja ezt az ërzëst, ës nem is veszi ëszre senki, ezt mennyire itelitek el?

Figyelt kérdés
38 ëves vagyok, a srac alig mult 15. Nem en neveltem, de sokat talalkozunk, mert van a parommal közös gyerekünk is, es sokat vannak együtt a fiuk. Sose volt ilyen gondom koräbban. Amugy növër vagyok ës nemrëgen el kellett lätnom a sräcot, mert nagyon läzas volt, es be kellett adnom neki egy injekciot. Akaratlanul is ereztem a böre melegsëgët, az izmainak rugalmassägät, ës nem tehetek rola, këjes ërzësem tämadt! Most kezd ugye egyre fejlettebbë välni... Azota is sokat jut eszembe ez a szitu ës olyankor ërzem ujra "ott lent" ezt az erzest... Termëszetesen sose vetemednëk vele semmire, ugy viselkedem vele, mint koräbban, nehogy ëszrevegyen valamit - de a lelkiismeretem nem hagy nyugodni, mëg a sajat gyerekemnek is alig tudok a szemëbe nëzni (termeszetesen ö sem sejt semmit ebböl). Ugy ërzem, egy perverz alak vagyok! Ërdekel a vëlemënyetek.
2014. aug. 2. 21:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Lehet én is beteg vagyok, de én mit meg nem adtam volna egy rámgerjedt mostoháért :D

Persze az is számít, hogy mióta vagy az "anyukája" egyáltalán anyukájának tekint-e. mert ha igen, akkor nagyon necc. Tartsd magadban. De ha pedig apu nője vagy, akivel amúgy tökjóba van, akkor simán lehet bármi is. persze ezzel ugyanúgy megcsalod a párod, mint egy vadidegen emberrel, ráadásul a fiával, szóval betegnek nem beteg, de kerülendő, ugyan úgy, mint a másik férfi. Amúgy ezek szerint te sem fiadként tekintesz rá. Max szereted kb ugyan úgy, de ha fiadként tekintenél rá, és ilyeneket éreznél az elég beteg dolog lenne, de ahogy leírtad nem hiszem ,hogy így van.

2014. nov. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy perverz,lehet,hogy a srác is fog érezni ilyet feléd.Nyitottnak kell lenni a világban,akkor mindenkinek jó lessz....

Sokan támadnak gondolom emiatt,de másokkal ne foglalkozz...(rossz)

Vagy szépen négyszemközt kialakítotok titkos kapcsolatot egymással,de akkor lesz baj,ha kiderül,ha meg családon belül beszéled meg,nem biztos,hogy a párod megérti.Pedig ha az ember szereti a párját,akkor mindent megért.Sok Szerencsét!

2014. nov. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a Phaedra című antik remekművet. Totál erről szól, Phaedra beleszeret a mostohafiába és viaskodik a vágyaival, aztán majd meglátod, mi lesz... :) Győz a szerelem, de nem túl vidám a végkifejlet. Tanulságos lehet, mert ebből a való életben sem származhat semmi jó. Nem vagy rossz ember, mert erről nem tehetsz, de azért nem is egészséges. Ezt sajnos muszáj elfojtanod, próbálj meg inkább a párodhoz közelebb kerülni, hogy újra fellobbanjon a láng.
2014. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Ezt teszem... és van is láng. :-) De belül ez is fáj. :-(
2014. nov. 11. 13:08
 25/33 opened paradise ***** válasza:
Azóta van fejlemény?
2014. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:

Reiber Péter válaszolóval teljesen egyetértek.

Vágyakozni nem bün.


20 f

2014. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
engem tapizhatsz sőt nyugi én is perverz vagyok 17/f
2014. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ha privát tinédzser levelekre vágysz, akkor szerintem elérted a célod.
2015. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

En 33 eves vagyok es van egy potfiam aki mar 17 eves, kb 15 evesen kezdett el izmokat noveszteni ami engem spec nagyon frusztral, foleg az h mutogatja oket. Persze jol nez, de csak egy gyerek, raadasul a potfiam ergo en itt huztam egy hatart.


Volt h vigasztalt, asszem tavaly es total rammaszott es olelgetett es akkor raszoltam h ezt nem kene, es nagyon szeretem de ezt csinalja a sajat koru lanyokkal. Full kellemetlen volt:-))


Es persze szuper teste van, mindig tetszelegni probal de en vagyok a felnott, kontrollalom magam es elvonatkoztatok attol h fizikalisan hogy nez ki, hiszen csak egy gyerek,es felelosseggel tartozom erte minden szinten es teren.


Mondjuk mar celozgattam arra h szeretnem ha polot hordana itthon es nem mutogatna magat, de kb mintha a falnak beszelnek. Mindannyiuknka van egy ilyen korszaka amikor a vonzeronket teszteljuk felnotteken, es ezzel nincs is baj addig amig ezt a felnottek nem veszik komolyan es annak kezelik amik.


Sztem valahogy probalj rajta tulesni, es tudom h nehez ellenallni de meg tudod csinalni:-))Szabadelvu vagyok de minden liberalizmusom ellenere nem tudlak arra biztatni h fekudj le a gyerekkel, mert baromira nem lenne helyes meg akkor sem ha o is akarna.


Ebben a korban ok mindenkirol letepnek a bugyit es itt kezdodik a felnottseg, h ezt meglatod, erzekeled es ignoralod. Ne buntesd magad nem tehetsz rola, nem vilagdrama csak asd el magadban, vagy felejtsd el vagy valami ilyesmi:-)))

2015. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Amúgy miért akadtok ki azon, hogy "ráadásul a párodé?" Ha Még van hasonlóság a párja és a fiú között, akár csak "illatban", akkor simán vonzódhat hozzá tudat alatt, mert ami a párjában megfogta az részben megvan a fiúban is, csak mell még fiatal is. Tudat alatt ez minden gond nélkül összejöhet. Ha nem tudná józan ésszel belátni, hogy ez nem jó, akkor lenne baj, de erről nem tehet.
2015. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!