Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nö szexualisan megkivan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nö szexualisan megkivanja a pärja kamasz fiät, de kontrollalja ezt az ërzëst, ës nem is veszi ëszre senki, ezt mennyire itelitek el?

Figyelt kérdés
38 ëves vagyok, a srac alig mult 15. Nem en neveltem, de sokat talalkozunk, mert van a parommal közös gyerekünk is, es sokat vannak együtt a fiuk. Sose volt ilyen gondom koräbban. Amugy növër vagyok ës nemrëgen el kellett lätnom a sräcot, mert nagyon läzas volt, es be kellett adnom neki egy injekciot. Akaratlanul is ereztem a böre melegsëgët, az izmainak rugalmassägät, ës nem tehetek rola, këjes ërzësem tämadt! Most kezd ugye egyre fejlettebbë välni... Azota is sokat jut eszembe ez a szitu ës olyankor ërzem ujra "ott lent" ezt az erzest... Termëszetesen sose vetemednëk vele semmire, ugy viselkedem vele, mint koräbban, nehogy ëszrevegyen valamit - de a lelkiismeretem nem hagy nyugodni, mëg a sajat gyerekemnek is alig tudok a szemëbe nëzni (termeszetesen ö sem sejt semmit ebböl). Ugy ërzem, egy perverz alak vagyok! Ërdekel a vëlemënyetek.
2014. aug. 2. 21:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem elég sok olyan idősebb nő (anyám korú) ismerősöm volt aki nem is titkolta ez és még azt se ítélte el senki, szóval nem hinném, hogy nagy probléma lenne :D
2014. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
ezt*
2014. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Ja és különösebben engem sem zavart :D
2014. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
100%

én nem ítéllek el semennyire.

bár én elég nyitott felvilágosult gondolkodású vagyok, aki nem annyira gyakori.... szóval sztem azért ne verd nagydobra.


21f

2014. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

"nem tehetek rola"

Te magad írtad, hogy nem tehetsz róla, és így is van. Nem tehet arról az ember, hogy kit kíván meg. Már kezd ő is serdülni, és talán normális, ha egy nem korabeli nő is vonzalmat érez iránta. Én korodbeli férfi vagyok, de ha egy 15 éves lányt "fogdosnom" kéne, lehet, én is zavarba jönnék.

2014. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%
ha férfi lennél, már meg akarnának ölni
2014. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
48%
De nem férfi úgyhogy nemgond xD
2014. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
6-nak: TUDOM! ËPPEN EZ AZ! :-(
2014. aug. 2. 21:53
 9/33 anonim válasza:
64%

#4-es válaszoló vagyok, 21 éves.

ne gondold azért, hogy nem bukhatsz le


a napokban voltam fogorvosnál és a középkorú csinos fogorvosnő kezdte el piszkálni a haját többször is, miközben a férje jóképű rendes férfi. a hangszíne is megváltozott egy nagyon minimálisat néha.

ezek teljesen egyértelműek, és van sokszor, hogy sztem észre sem veszik a nők ezeket.


van sokszor, hogy pár pillanatra elkalandozik a nők figyelme gondolata, és észre sem veszik, azt hiszi a mellettem ülő csaj, hogy nem veszem észre h csak 2 mp-ig bámulja a farkam és utána válaszol csak a mondandómra.


szerencsére van sok amit a férfiak többsége nem vesz észre, mondjuk a pótcselekvések, áll simogatása ilyesmik, de talán még erre is érdemes odafigyelned és elkerülni.

2014. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom most jön a szokásos lepontozás, de nem érdekel.

Veled egy korú vagyok, és soha a büdös életben nem tudnék "úgy" nézni egy gyerekre. Felnőtt nő vagyok, ahogy te is, és egy érett tapasztalt férfitestnél nincs jobb a világon, egyszerűen nem értelek. Nem mondom perverznek, de ez nem normális, és ugyanezt mondanám, ha férfi lennél.

Értem, fiatal és ruganyos, és? Éretlen gyerek!! Ráadásul a párodé!! Ami most az eszembe jutott, megtartom magamnak, de őszintén, nem pozitív.

Inkább az érdekelne, miért írtál ide? Ugye, te is tudod?..

2014. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!