Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem beszélget velem...

Miért nem beszélget velem senki úgy ahogy másokkal?

Figyelt kérdés
A közös téma hiánya lehet gond? De ha még találok is valami témát, miért mindig csak én írok ők válaszolgatnak, és vannak akik tök flegmán is válaszolnak? Egy ember nincs ismerőseim között akivel emberi módon eltudnék beszélgetni.

2012. máj. 5. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok, eléggé egoista vagyok . (Nekem szerintem ezért..) Egyetlen haverom van , csak neki meg bejövök , ez a probléma. *Friendzone*
2012. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy ne csak offoljak: Ne neten beszélgess velük.
2012. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem meg senki se ír .

ha megdöglenék se tudná meg senki

2012. máj. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna..te hány éves vagy?
2012. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csengii válasza:
Kérdezd meg őket..szerintem. Amúgy nekem sokkal jobb a személyes kapcsolatom az emberekkel mint a netes..De pld van olyan ember aki még köszönni sem méltóztat sőt a neten sem chatel velem. Pedig sokáig jól el voltunk chateltünk,mondjuk ha élőben próbáltam vele beszélni nem nagyon szólt szóval én feladtam ezzel a személlyel. :D
2012. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!