Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nö szexualisan megkivan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nö szexualisan megkivanja a pärja kamasz fiät, de kontrollalja ezt az ërzëst, ës nem is veszi ëszre senki, ezt mennyire itelitek el?

Figyelt kérdés
38 ëves vagyok, a srac alig mult 15. Nem en neveltem, de sokat talalkozunk, mert van a parommal közös gyerekünk is, es sokat vannak együtt a fiuk. Sose volt ilyen gondom koräbban. Amugy növër vagyok ës nemrëgen el kellett lätnom a sräcot, mert nagyon läzas volt, es be kellett adnom neki egy injekciot. Akaratlanul is ereztem a böre melegsëgët, az izmainak rugalmassägät, ës nem tehetek rola, këjes ërzësem tämadt! Most kezd ugye egyre fejlettebbë välni... Azota is sokat jut eszembe ez a szitu ës olyankor ërzem ujra "ott lent" ezt az erzest... Termëszetesen sose vetemednëk vele semmire, ugy viselkedem vele, mint koräbban, nehogy ëszrevegyen valamit - de a lelkiismeretem nem hagy nyugodni, mëg a sajat gyerekemnek is alig tudok a szemëbe nëzni (termeszetesen ö sem sejt semmit ebböl). Ugy ërzem, egy perverz alak vagyok! Ërdekel a vëlemënyetek.
2014. aug. 2. 21:46
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Azërt - mint ïrtam is - mert engem is bänt. Azt el tudom dönteni, megteszek-e valamit, de azt, hogy ërzek-e, azt nem. Sajnos! Köszönöm a vëlemënyedet - ërdekel, ha pozitiv, ha negativ - de " SOHA NE MONDD AZT, HOGY SOHA!" Ën is azt mondtam volna, amig meg nem törtënt velem!
2014. aug. 6. 22:17
 12/33 anonim válasza:
60%

NEM vagy rossz. Nem vagy erkölcstelen meg semmi ilyesmi. A vágyadról nem tehetsz. Higgy nekem! Én hallgatom médiumok közléseit, és tudom, hogy a legtöbb társadalmi elvárásunk alaptalan, a szabályainkat csak mi teremtjük, nem egyetemes, állandó igazságok. Semmi kivetnivaló nincs benned.


Csak azt ne tedd, hogy úgy kezdesz el nyomulni a gyerekre, hogy ő nem akarja. Ha ő is vevő rá, akkor még azzal sincs semmi gond, ha történik köztetek valami. De ne akaratán kívül tapizd vagy hasonló. Ha ezt betartod, akkor minden OK.

2014. aug. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem családtag. A fiatal egészséges ellenkező nemű ember teste miért ne lehetne vonzó
2014. aug. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
12-nek: Köszönöm a vigasztalást. Dehogy teszek vele bármit is! Hisz egy életre tönkretehetném lelkileg. A saját (párommal közös) fiunkkal olyanok, mint az édestestvérek. És sose veszélyeztetném ezt a családi idillt. Neki a korabeli lányokkal kell kóstolgagnia az életet, én meg szeretem a páromat - s a srácot is, ùgy, mintha sajátom lenne. De még egyszer köszi, most már nem érzem annyira rosszul magam.
2014. aug. 16. 09:42
 15/33 anonim ***** válasza:
21%

12: Ha ő is vevő rá, akkor még azzal sincs semmi gond, ha történik köztetek valami.


Hát a gyomrom kifordul, te beteg vagy.

2014. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
70%
Erdekes ha ferfi vagyakozik ilyesmire az mar egybol pedofil. Itt a sok kis szuzfiucska aki meg pinat nem lattot, azert mondja, hogy ez oke, mert nekik mar mind1 csak lyuk legyen. Ez egyaltalan nem normalis amire vagysz, nagyon nem az. Nem szamit, hogy no vagy ferfi vagy. El kell kerulnod a gyereket, vagy rendezned kell magadban ezt az erzest, mert rohadtul nem normalis.
2014. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
67%
mi a retkes valagamért kéne elítélni?! már elnézést. emberből van, szexuális vágyakkal, amikről nem tehet! ti talán direkt izgultok rá valakire, vagy tudjátok ezt kontrollálni? ugye, hogy nem. nem vérrokona, egy szinte felnőtt férfi test, miért ne vonzódhatna hozzá? jézusom. és ezt mondom fiatal lány létemre.
2014. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Hát ez teljesen normális. Ahogyan a kérdező is írja, a tetteknek parancsolj, a vágyakról meg nem tehetsz.


Egyébként ha férfi lenne, az sem változtatna SEMMIN. És nem lenne pedofil. (Persze itt mindenki kikiáltaná annak, de nem lenne az szerintem.) A vágyaknak nem lehet parancsolni, hogy megteszed-e vagy sem az meg már téged fémjelez...

2014. nov. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

" Az különböztet meg minket az állatoktól, hogy el tudjuk választani a gondolatainkat a tetteinktől. "


Egyébként azoknak akik kiakadtak.. senki nem tud parancsolni a vágyainak.. el lehet nyomni, de attól még ott van.. a kérdező pedig józan ésszel gondolkodik és kontrollálja magát..tudatában van annak, hogy erkölcstelen dolog lenne, ha engedne a vágyainak szóval nem tudom miért kell egyből leugatni..

2014. nov. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Reiber Péter válasza:
100%

MEgint a fél tárulat nem érti, hogy pedofil az, aki 6 évesekre bukik. A dolog lényege épp a pedo, gyerek, kisgyerek vonzalom, egy 14-15 éves már ilyen értelemben általában bőven nem gyerek.


A pedofiloknak ekkor kezd totál érdektelenné válni, a normális vonzódású embernek meg nagyonis érdekessé.


Egy 15éves fiu manapság simán érett, és a jog előtt is 14 a beleegyezési korhatár idehaza.


Ez nem amerika, ahol a macsó 17éves nem érti, mit is gondoljon, hogy mint valami terrosita tömeggyilkost ugy rángatják el az állig felfegyverzett rendőrök a szexi párévvel idősebb tanárnőt akivel összefeküdt.


Az ilyesmi meglehet sokféle szituációban nem egészséges, de hogy beteges vagy bűnös dolog volna, az tulzás.

Egy megkivánáson parázni. önostorozni meg végképp csak bepörögni jó, semmi értelme.


Minden pasi, még a nagyhangú elitélők is, átlagos nyári napon az utcán ugy kb 3 percente kivánnak meg 14-17 éves lányokat, akár ugy is, hogy fogalmuk nincs a korukrol, ez simán az élet rendje.

2014. nov. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!