Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen holmitok van ott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen holmitok van ott a párodnál?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

zokni

16/L

2010. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Olyan tesi póló amiben egy vagy két éjszakáig aludtam utána odaadtam neki hogy szagolgassa :P!

Ui:Persze előtte ki volt mosva!


Üdv:PUBY

2010. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nálam még csak fogkefe, papucs:)
2010. jan. 10. 22:54
 4/12 anonim ***** válasza:

Két plüss.Egy maci meg egy gorilla (vagy mi),és az egyik pólóm,amiben esténként alszik...És tök szexi benne.... :)

20/F

2010. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Póló, "otthoni" nadrág, fogkefe :)
2010. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez egyik bugyim,meg egy hálóing. asszem ennyi:D
2010. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nálam van egy boxere, egy pulóvere és egy alvóspólója. nála pedig a plüsskutyusom és a sálam.
2010. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hűű a fél életem ott van:) egy csomó ruha, zokni, pizsama, testápoló, dezodor, fésű, parfüm így hirtelen ennyi jutott eszembe. nagyon sok mindenem van nála persze nekem is van ott fogkefém, meg papucsom. egyébként nehogy azt higgyétek hogy ezek nem találhatóak meg itthon is:D
2010. jan. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

esetek 99%ban nálam vagyunk (ő szülőkkel,én albérletben lakom),igy csak neki vannak dolgai nálam

fogkefe,tusfürdő,törölközö,ruhák,tanulóscucca,gyógyszere,sokminden

gyakorlatilag ha nálam kellene lennie pár hónapot,meg tudnánk oldani,van nálam annyi mindene:D

félig ittlakik már lassan

L

2010. jan. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

fél pár zoknik elvétve előfordulnak nála, véletlenül.

Egyébként egy fekete trikó, amiben aludtam pár estét, hogy szagolgassa, fogkefe, tusfürdő, pizsi alsó, 2db borotva.


Ami nálam van: egy felsője, amit már nem használ, de az illata még benne van/volt :S, egy itthoninak használt szabadidő alsó, fogkefe, tusfürdők, arclemosó meg tudom is én mik azok a polcon, mind olyan egyforma...


18F

2010. jan. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!