Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után engedték meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után engedték meg hogy ott aludj a párodnál?

Figyelt kérdés
Mennyi idős voltál?Mióta jártatok?
2010. jún. 27. 02:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15, és 8 hónapig
2010. jún. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

még mindig nem engedik, pedig már majdnem 1éve járunk...:( az ő felfogásuk már csak ilyen.

17/L

2010. jún. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem mondták meg, hogy kinél aludhatok ott és meddig. A sok hülye szülő nem értem, hogy miért nem engedi, hogy pl egy 17 éves lány ott aludjon a párjánál. Attól még, hogy nem engedik meg, hogy ott aludjon ugyanúgy tudnak dugni vagy bármi mást csinálni, ezért nem értem a tiltást.

20/F

2010. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Soha nem is tiltották meg. 3 hete jártam a sráccal, együtt akartunk aludni és dvdzni(előzőleg megbeszéltük a barátommal, hogy még nincs szex), megmondtam otthon és elfogadták. Még értékelték is, hogy nem a 'barátnőmnél alszom' cselt alkalmaztam. :)

17/L

2010. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lassan 4 éve vagyunk együtt, és még mindig, ha szeretnék ott aludni, inkább megkapom a húga szobáját, csak jujj nehogy együtt legyünk a sötétben. :P De ha ő alszik itt, afölött simán szemet huny mindenki. :)
2010. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ilyen téren nálunk soha nem volt semmilyen tiltás. 3 és fél hónap után aludtam nála először, de bármikor megengedték volna, csak korábban nem sikerült megoldani, hogy ott aludjak.

A szüleim abból sem csináltak soha problémát, ha nálam aludt valaki, volt hogy két fiúbarátom aludt velem, ráadásul elég nagy ágyam van, így mindhárman azon aludtunk. Sosem volt ebből gond nálunk, szüleim mindig tisztában vannak vele, hogy kivel alszom együtt és hogy milyen kapcsolatban állok az illetővel.

17L

2010. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2 hónap
2010. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18 f
2010. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én aztat nemtom,de a Gabent kérdezd ; )
2010. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Soha nem aludtam egy fiunal sem, es nalam sem aludt meg egy fiu sem. Az en szuleim mar csak ilyen szemetek, csak nem ertem miert. Mondjuk eddig meg nem is volt kit felhozzak hozzam nagyon.

16/L

2010. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!