Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2hét után mi az amit engedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2hét után mi az amit engedtek 1 kapcsolatba? (Fonti)

Figyelt kérdés

2 hete vagyok a párommal és enm tom h mit engedhetek és mit nem! 16 éves vagyok ő 21. nem vagyok már szűz se!

és volt már komoly kapcsolatom ami 2 évig tartott de még se tom mit csináljak!

Tanácsok jöhetnek!


2011. márc. 25. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
azért mert már nem vagy szűz ne add neki oda magad...figyeld meg meddig tud várni rád ha folyamatosan azt fogja mondogatni h feküdj le vele akkor csak arra kellesz neki
2011. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
eddig még 1 szóval se említete h na feküdjünk le! a szüleinek is beakar mutatni akkor ez már komoly?
2011. márc. 25. 17:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért mert beakar mutatni semmi nem komoly:) sokan hazaviszik a csajt bemutatják ...párszor megfektetik aztán kuka!
2011. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:( kicsit elszomoríto válasz! de jöhetnek még a tanácsok! illetve a tapasztalatok!
2011. márc. 25. 18:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Két hét után mit engedtem? Te jó ég, már elmúltam 20 rég, de 2 hét után és még egy jó darabig maximum csók van.
2011. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Két hét után b*szasd meg magad. Úgy is ezt a választ várod nem, hogy aztán mehessél felvágni a barátnők előtt, hogy hú nekem 21 éves pasim van.

Mondjuk az se normális, aki ennyi idősen ilyen kis csajokra hajt. Persze nem komoly kapcsolatot terveznek az is biztos.

2011. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én szűz voltam és 2hét után pettingeltünk, de előtte már egy fél éve össze voltunk akadva és úgymond randizgattunk, de soha nem történt csóknál több. Meg osztálytársam,tehát 4éve ismerem kb és elég jóban voltunk.

Szerintem nem gáz ha pettingeltek de azért még ne szexeljetek. Én is vártam vele 2 hónapot(szexszel), bár 18 voltam:-)

2011. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

oral, anal, threesome, bukkake, s/m, creampie, és gangbang.

De csók az semmiképen sem. (konzervatív vagyok.)

2011. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

totál mindegy hogy lefekszel e vele vagy sem a kapcsolat hossza nem ettől fog függni

itt csak az a kérdés hogy te mennyire akarod ha akarod akkor hajrá ha rossz volt örülhetsz hogy az elején kiderült ha meg nem akkor meg élvezheted ennek örömeit is, de azzal hogy vársz se jobb se rosszabb nem lesz szerintem

Én pasi vagyok voltam már úgy is hogy vártam meg úgy is hogy azonnal egymásnak estünk de egyik kapcsolatom sem ezen múlt.

2011. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! és nem azt vártam h azt írjátok h feküdjek le vele! csak egy 2 éves kapcsolat után nem tom pontosan h mit csináljak! és nem vagyánykodom azzal h 21 éves a barátom! több mint 5éve ismerjuk egymást csak soha nem jöttünk ösze és most volt az h meg probáljuk!
2011. márc. 27. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!