Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első közös éjszaka után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első közös éjszaka után milyen gyakran aludtál a párodnál? Kérlek írd meg a korod is.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hetente-kéthetente..csak hétvégén.. 22 éves vagyok (de amikor összejöttünk csak 19 voltam)
2009. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan h melyik kapcsolatban, pl az előzőnél 16 voltam akkor hétvégente, majd összeköltöztünk, a mostaninál ami 2 éve tart, úgyszintén együtt élünk.
2009. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ja és 22/L
2009. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

kb havonta vagy ritkábban :S és ő alszik nálunk, a szülei ugyanis nem engedik még az együttalvást és olyankor úgy tudják h vmelyik haverjánál alszik. nem szép dolog de 18 éves a fiúk és 2 év után igazán nem kéne ezen kiakadni.

én L.19

2009. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte egy közös barátunk adta kölcsön a lakását, amikor még nem nem mutattuk be egymást a szülőknek. utána is arra törekedtünk, hogy ne lógjunk egyfolytában egymásnál, a szülőkre való tekintettel. így továbbra is sokszor aludtunk a barát albérletében.
2009. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: amúgy 7végén aludtunk egymásnál általában, nyáron sűrűbben.
2009. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én az első éjszaka az hétvégén volt és annyira jó volt hogy már csak is vele töltöttem az egész hétvégét!16 éves csaj vagyok
2009. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
eleinte nem aludtam ott csak ha egyedul volt, de akkor 1-2 hetig szinte vegig nala voltam. mostanaban h a szulok is hozzaszoktak atlag heti 2szer. 19L
2009. ápr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

minden hétvégén, péntek-szombat este, vagy én nála, vagy ő nálam aludt. másfél éve együtt vagyunk,és minden nap együtt alszunk, sokkal jobb kedvvel megyek így iskolába :D

L/19

2009. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!