Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk gyűlölnek, soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk gyűlölnek, soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés

17/L

Soha nem voltam menő csaj és nem is leszek az. Csendes vagyok, de akiket kedvelek azokkal nagyon jól eltudok beszélgetni. Nem vagyok az a kacsacsőrű, mell mutogatós se. Utálom az alkonyatot és Justin Biebert. Mikor a lány osztálytársaim megtudták hogy utálom ezeket cinkesnek neveztek. A fiúk azt mondják az olyan lányokat szeretik akik természetesek, kedvesek és nem bántanak mást. Én ilyennek tartom magam és a fiúk inkább lealáznak. Volt hogy megvertek mert csúnya vagyok szerintük. Nem tartom magam azért annyira csúnyának de szépnek sem. De azért szerintem a normális életet én is megérdemelném. Nagyon szeretek rajzolni, tornázni, főleg futni, zenét hallgatni, imádom a horrorokat és vígjátékokat, szeretek a kutyáimmal játszani. Utálok buliba, diszkóba járni, nem iszok nem dohányzom és nem is drogozok. Fenékig érő sötétbarna hajam van, zöld szemmel és krémszínű bőrrel. Ilyen tulajdonságokkal az oszilyaim szerint nagyon gáz vagyok és soha nem lesz barátom:( Tényleg ennyire gáz lennék?


2014. júl. 3. 15:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Komolyan, miféle környezet a tiéd? Nem látok semmi kirívót vagy figyelemfelkeltőt a felsorolt tulajdonságaid/preferenciáid között. Bíbor Jusztint és a Tvájlájtot nagyjából 4-5 éve volt divat imákba foglalni, de az akkori osztályom nem közösített ki senkit, csak mert nem vette ki a részét valamelyik mániából, legfeljebb rácsodálkoztak egy röpke pillanat idejéig az illetőre, aztán témát váltottunk, és többé szóba sem került a dolog (akkor voltunk 12(!) évesek). Itt, gimiben sem tér el sokban a helyzet, egy 6-7 fős újgazdag réteget leszámítva mindenki képes elfogadni a másik ízlését és szabadidős elfoglaltságait, nem ez alapján ítéljük meg egymást, sokkal többet nyom a latban a kedvesség, a humor, a gerincesség és ha vannak értelmes, önálló gondolataid. Ki merem jelenteni, hogy később (mondjuk egyetemistaként) jó esélyed van kifogni egy érett társaságot, ahol a srácok is méltányolni fogják az olyan "elhasznált" erényeket, mint amilyenekkel te is rendelkezel. Millió értelmesebb és szórakoztatóbb formája van a kikapcsolódásnak, mint a diszkó, ezt nemcsak én látom így. Addig meg tessék kibírni valahogyan, vagy pedig válts sulit/kezdj el különórákra járni, hogy megismerj másokat is és kinyíljon a világ.

16/L

2014. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!