Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit fura a helyzetem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit fura a helyzetem egy van egy lány barátom akibe beleszerettem szerintem ez jó dolog de mégis felek elmondani neki mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ilyen még soha nem volt hogy egy barátomhoz kezdjek el így vonzódni és azért megy ez ilyen nehezen mert hát volt már köztünk olyan téma teljesen spontán jöt fel hogy ő baráttal sosem kezdene de még is sokszor úgy erzem hogy flörtöl velem de félek hogy ha elmondom akkor oda a barátság. Mit csinaljak mondjam el neki?
2014. júl. 3. 05:13
 1/5 anonim válasza:
Szerintem mondd el neki. Ha jó a kapcsolatotok akkor max barátok maradtok, de nem lesz az, hogy azon gondolkodsz, hogy milett volna ha... Szerintem ez hülyeség, hogy azt mondja, hogy baráttal sosem kezdene... "Fiú és lány között nincs barátság, mivel az egyik fél mindig többet akar"
2014. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben hát akkor megpróbálom :)
2014. júl. 3. 08:59
 3/5 anonim válasza:
Szerintem,ne mondd el.
2014. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
miért ne? indokolhattad volna
2014. júl. 5. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem te is flörtölj vele. Bókolj, dicsérd meg a haját, ruháját stb. Akkor talán majd veszi a lapot. Viccesen mond neki" kezdek beléd szeretni, nem is tudom mi van velem." Meglátod hogy reagál.
2014. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!