Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk gyűlölnek, soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk gyűlölnek, soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés

17/L

Soha nem voltam menő csaj és nem is leszek az. Csendes vagyok, de akiket kedvelek azokkal nagyon jól eltudok beszélgetni. Nem vagyok az a kacsacsőrű, mell mutogatós se. Utálom az alkonyatot és Justin Biebert. Mikor a lány osztálytársaim megtudták hogy utálom ezeket cinkesnek neveztek. A fiúk azt mondják az olyan lányokat szeretik akik természetesek, kedvesek és nem bántanak mást. Én ilyennek tartom magam és a fiúk inkább lealáznak. Volt hogy megvertek mert csúnya vagyok szerintük. Nem tartom magam azért annyira csúnyának de szépnek sem. De azért szerintem a normális életet én is megérdemelném. Nagyon szeretek rajzolni, tornázni, főleg futni, zenét hallgatni, imádom a horrorokat és vígjátékokat, szeretek a kutyáimmal játszani. Utálok buliba, diszkóba járni, nem iszok nem dohányzom és nem is drogozok. Fenékig érő sötétbarna hajam van, zöld szemmel és krémszínű bőrrel. Ilyen tulajdonságokkal az oszilyaim szerint nagyon gáz vagyok és soha nem lesz barátom:( Tényleg ennyire gáz lennék?


2014. júl. 3. 15:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A hajadba meg a szemedbe máris beleszerettem.
2014. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A saját utadat járod, ahelyett, hogy "12 egy tucat"-féleségre törekednél, ami nagyon helyes. Az ilyen önállóbb, érettebb gondolkodásúakat a te korosztályod általában hamar kiközösíti, de emiatt ne aggódj, maradj csak önmagad, aztán idővel egészen biztosan találsz majd olyat, aki értékeli ezeket a tulajdonságaidat.
2014. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
igen megvertek egyszer kétszer az osztályteremben. Neki vágtak az asztaloknak. De volt már olyan, hogy átlöktek a szekrényen.:( És anyum is mondta, hogy ne foglalkozzak velük meg minden de azért nagyon nehéz
2014. júl. 3. 15:19
 14/21 A kérdező kommentje:
uu hát képet nem nagyon merek küldeni:S ám most még elfogadható kép sincs rólam.
2014. júl. 3. 15:21
 15/21 Tapasztalatlan ***** válasza:
Nem vesztesz semmit ez egy anonim oldal.:)
2014. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szia. Kíváncsi vagyok a rajzaidra. Megmutatnád őket?
2014. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ismertem hozzád hasonló lányt aztán neki is lett barátja.

Neked sem kell aggódnod, csak foglalkozz egy kicsit a külsőddel. Itt a nyár, ha már van kutyád vidd gyakrabban sétálni.

2014. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
ha ilyen csajt találnék el nem engedném :D
2014. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szia! két évvel ezelőtt én is ugyanígy voltam, utáltak az osztálytársaim, lányok-fiúk egyaránt. A lányok irigyek voltak, a fiúk éretlenek. Szerintem ez igaz nálad is! Amiket írtál magadról tulajdonságokat, szerintem semmi baj nincs veled, én is utálom a mai napig a tesit, mert mindenbe béna vagyok és mindig minden egyes órán ki is röhögtek miatta a többiek. Én is utálom a bulikat, cigit-drogot egyaránt mellőzöm, sőt még ki sem próbáltam. Szerintem érettebben gondolkodsz a veled egykorúaktól és ez lehet a "probléma", de ne foglalkozz velük, találsz majd jobb társaságot, barátokat, barátot. Én mióta egyetemre járok, azóta változott meg az életem fenekestül. Végre tudom, hogy kik az igaz barátnőim, van barátom már több éve, és nem tartom magam kisebbnek bárkinél.

Kitartást! :)

2014. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A rajzaidról mutathatnál képet, meg magadról is, privibe

(előző voltam)

2014. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!