Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk gyűlölnek, soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk gyűlölnek, soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés

17/L

Soha nem voltam menő csaj és nem is leszek az. Csendes vagyok, de akiket kedvelek azokkal nagyon jól eltudok beszélgetni. Nem vagyok az a kacsacsőrű, mell mutogatós se. Utálom az alkonyatot és Justin Biebert. Mikor a lány osztálytársaim megtudták hogy utálom ezeket cinkesnek neveztek. A fiúk azt mondják az olyan lányokat szeretik akik természetesek, kedvesek és nem bántanak mást. Én ilyennek tartom magam és a fiúk inkább lealáznak. Volt hogy megvertek mert csúnya vagyok szerintük. Nem tartom magam azért annyira csúnyának de szépnek sem. De azért szerintem a normális életet én is megérdemelném. Nagyon szeretek rajzolni, tornázni, főleg futni, zenét hallgatni, imádom a horrorokat és vígjátékokat, szeretek a kutyáimmal játszani. Utálok buliba, diszkóba járni, nem iszok nem dohányzom és nem is drogozok. Fenékig érő sötétbarna hajam van, zöld szemmel és krémszínű bőrrel. Ilyen tulajdonságokkal az oszilyaim szerint nagyon gáz vagyok és soha nem lesz barátom:( Tényleg ennyire gáz lennék?


2014. júl. 3. 15:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kép alapján nehéz, de nekem normális csajnak tűnsz. Kár, hogy nehéz találni ilyen lányt. :(
2014. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mármint kép nélkül nehéz. :)
2014. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy gáz, ne hallgass rájuk.. a felsoroltak alapján rendes lánynak tűnsz.
2014. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%

És az anált szereted ?

Ha nem, akkor tényleg valami gond lehet veled...

2014. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Semmi baj veled :)
2014. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
szerintem az osztálytársakkal van a probléma. vagy valamiért irigyek rád és azért cukkolnak.
2014. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen a fiúk éretlenek, ne rájuk alapozz. Most lehet nem hiszed el nekem, de az érett, normális pasik az ilyen lányokat szeretik, MINT TE.

Azoknak a kis rißiknek komoly kapcsolata se sok lesz, ha ennyi agysejtük van. Ne aggódj nincs veled semmi baj, légy büszke rá hogy ilyen vagy!

2014. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Miért érzek egy kis iróniát ebben az egészben?:D Szerintem semmi gond nincsen veled, azok a fiúk gyökerek voltak, a lány osztálytársaid szintén gyökerek, de majd (talán) egyszer kinövik, addig is fel a fejjel :D Én mit meg nem adnék azért, hogyha egy ilyen normális lánnyal összefutnék :)
2014. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

N várjál.

A FIÚK MEGVERTEK?!


Ezt hogy?

2014. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Nem szereted justin biebert? Ajj ez aztán a cink dolog. :S Érettebb vagy az oszt.társaidnál ami hasznodra fog válni. Az olyan kacsacsőrű lányok csak arra kellenek a végén a férfiaknak is benő a fejük lágya és a végén a normális nők kellenek nekik. Ennyi az egész. AM. meg a magad fajta pasikkal kéne barátkoznod nem az alfahímekkel meg az ecsethajű zsúrbubikkal. :D Ők a te társaságod.
2014. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!