Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a kövérnek nem szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kövérnek nem szabad mondani, hogy kövér akkor a soványnak miért kell eltűrnie, hogy legebézik?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a kövéreknek nem szabad azt mondani, hogy kövér, dagadt vagy mert megsértődik.

Akkor a soványnak miért szabad azt mondani, hogy Gebe vagy és ezt le kell nyelnie...


2010. jan. 4. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell, miért kéne? Megmondom neki, hogy a k*rva anyád, és kész :)
2010. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
csak az ilyen beszolással sztem az a baj h odamegy a sovány csávóhoz az jólmegveri (túl finoman fejeztem ki magam!)
2010. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Azért mert ebben a világban a mérték a soványság. A szépség, a fiatalság, az egészség a soványsággal-karcsúsággal hozható össze.

Egy kövér ember: egészségtelen,lúzer, lusta, csúnya és öreg sztereotípiákkal egyezik.

Ez egy ilyen világ.

A sovány az nem ciki, hanem menő ebben a világban.

Én is lekövéreztem már egy-két kövért (de csak megállapítás volt, nem gúny) és vérig voltak sértve.

Ilyenkor a válaszom: ha kövér valaki és nem tetszik neki, miért nem fogy le?

Mit mondhatnék mást? Azt hogy sovány? Ez egy magyar szó: kövér testalkat. sajnáljuk...még nem találtak ki rá mást magyar szót...esetleg a dagadt...de az tényleg csúfnév...

2010. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én akkor szoktam mondani ezt egy csajnak, hogyha folyamatosan idegesít. mikor megáll a tükör előtt, nézegeti a kis 40 kilós testét és nyafog nekem, a 60 kilósnak (178 centihez, szóval NEM, nem vagyok kövér, de "gebe" sem :D), hogy fúúúj olyan hájas vagyok meg milyen undorítóan dagadt a hasam ( a bőrt alig tudnád rajta összecsippenteni), és néz rám, várja h vigasztaljam, hogy dehooogy, hisz olyan csinos vagy, téged akar minden srác, ne legyél emiatt szomorú... stb.

NA ilyenkor felmegy bennem a pumpa és 1. vagy azt mondom, h igen, hájas disznó, undorító vagy, 2. vagy azt h te egy gebe vagy nem tom mit hisztizel.

2010. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van benne igazság hogy a soványság az ideál de van egy határ amikor már inkább hátrány.

Én nagyon sovány vagyok de sajnos sok mindent nem tudok ellene tenni, nem fogom magamat vissza kajáláskor de mégse meg rám egy kiló se, reménykedek abba hogy ez idővel változni fog.

De sztem sokkal több az elhízott ember mint a nagyon sovány.

Az hogy valaki nem kövér attól még nem számít soványnak hanem csak normális testsúlya van.

2010. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

16:25!!!

Miért nem fogy le??Tudod te milyen nehéz lefogyni??Nagyon sokan megszenvednek hogy lefogyjanak,mégsem sikerül! És rosszabbul esik ha valakit lekövéreznek,mint ha valakit legebéznek..Aki gebe akkor ennyiből egyen..Mégis könnyebb hízni 3-5 kilót...

2010. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

22:24

A kövérnek nehéz fogyni való igaz, de a soványnak se könnyű ám hízni .

Hidd el olyan szivesen felszednék 5 kilót, nem vagyok beteg, eszek rendesen bőven még este is tartalmas kajákat, édesség is jöhet, nem végzek kemény fizikai munkát sem, mégse nagyon hízok.


Am 172/58 kg vagyok.


Ha nekem aztmondja valaki, hogy gebe vagy, csont meg bőr, meg egyéb jelzők akkor igaza van, de ne sértődjek meg.

De amikor a kövérre fogják mondani, hogy kövér vagy, sok a felesleged, akkor is igazuk lesz, de nekik joguk van megsértődni.

2010. jan. 5. 00:15
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
lefogyni nem nehez, csak nem kell annyit enni, ennyi. Gyorsabb eredmeny erdekeben mozogni is lehet.Csomo dagadtnak sir a szaja h kover, aztan banataban zabal... Masreszt kovernek lenni irto egeszsegtelen.
2010. jan. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell annyit enni... 75 kg vagyok, azt lehet éhen döglenél, ha annyit ennél, mint én. (És NEM zsírt eszek, utálom a szalonnát/hurkát/kolbászt/stb., sőt, kenyeret meg tésztát sem eszek, úgyhogy nem kell a "nem mind1, h mit eszel"...)

Ja, ez az utolsónak szólt.

Egyébként aki a 40 kg-os csajt írta... Az ilyenektől én is rosszul vagyok. Mondja annak, aki egy súlycsoport vele, ne annak, aki 20-30 kg-al több, mint ő...

2010. márc. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!