Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz lenne?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy bocsánatot szeretnék kérni attól a sráctól, akivel szakítottam. Nem a szakítás miatt, hanem ahogy szakítottam vele (facebookon), ő pedig mindig rendes volt velem. Ennek már fél éve, de mégis olyan lelkiismeret furdalásom van mostanában.

2014. máj. 30. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
facebookon szakítani az nagyon beteg dolog :D
2014. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem már felesleges ezt felhozni ennyi idő után. Félreértené.
2014. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet is. De ne kérj bocsánatot. Legalább te maradsz a No1 tapló egész életében.
2014. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ennyi idő után már ne hozd fel
2014. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. Fb-on szakítani eleve ciki (szerintem), minimum annyit megérdemel mindenki, hogy lehetőleg személyesen beszéljék meg az egészet (kivétel esetleg az, aki nagyon okádék módon bánt a másikkal), ez valahol gerincesség kérdése is. Tudom, hogy sokkal könnyebb így, személytelenül, de akkor meg miért várjátok el a másik embertől (vagy úgy általánosságban a fiúktól), hogy gerincesek legyenek veletek? 2. Ha szakítottatok, akkor nem mindegy? Neki is nyilván megvan a maga élete, ne akarj megint beletaposni a lelkébe, hagyd, hogy a maga útját járja. Ha furdal a lelkiismereted, az jó dolog, mert azt jelzi, hogy nem vagy ganéj ember, de hagyj inkább neki békét, te is lépj tovább.
2014. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!