Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánat miatt öngyilkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat miatt öngyilkosságot elkövetni durva dolog vagy te is megpróbáltad?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 23:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
És van olyan, hogy kiterveli az ember és mégsem sikerül. Konkrétan én annyi gyogyit bevettem, hogy belehalhattam volna, ráadásul eldugott helyen. Csak kihánytam és így nem sikerült. Igaz előtte ittam, hogy legyen erőm. Talán az alkohol miatt hánytam ki. Ma sem tudom. DE nagyon örülök, hogy így történt. Utána még 3 napig nem nagyon maradt meg bennem semmi. A vizet is kihánytam. Aztán jobb lett. Ennyi.
2014. máj. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
De akkor hogy jussak tulnezn a kibeba..... Szar erzesen drámán síráson?L
2014. máj. 7. 00:08
 13/28 anonim ***** válasza:
én is voltam ilyen helyzetben nem is egyszer (sőt, még rosszabban is sztem). csak az idő tudott segíteni, meg az hogy nem hagytam el magam. egy ideig hagytam magam megrogyni, de eljött az a pont amikor éreztem, hogy csak magamnak ártok vele, és egyszerűen nem engedtem meg tovább magamnak, hanem megpróbáltam elterelni a figyelmem valami értékes tevékenységgel.
2014. máj. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz most amúgy?
2014. máj. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
just do it :) így is sokan vannak a földön.
2014. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Nem mindig tudja irányítani az ember a gondolatait, de az már jó, hogy a kérdező kommunikál és nem magába roskadva terveli a halált.
2014. máj. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
A szerelmi bánat mindig rossz érzés, de gondolj arra, hogy ha elhagyott, akkor nem kellettél neki eléggé! Megéri egy ilyenért szenvedni? Nem. Persze, sok emlék, szép pillanat fűz hozzá, de lesz még ilyen, mással, még jobb is. Pozitívan kell hozzá állni. Most, hogy szakított veled (nem írtad, de gondolom így történt, mert ha te szakítottál volna nem lenne szerelmi bánatod) ez egy új lehetőség arra, hogy tovább keresd az igazit:)
2014. máj. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem éri meg.
2014. máj. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

S mi lehet a tuti 5 let? Nem tudom amit én tervezek jó e?

Sok rivotril, amnnyit szerezni tudok vagy egyeb mas gyogyszerek, es valami tömény piaval bevenni.és elbujdokol i az erdbe este csinalnam es reggelre megfagynek, vagy inkabb befekudni igy szaunába és a meleg miatt mgallna a szivem?

2014. máj. 7. 00:13
 20/28 anonim ***** válasza:
vidd a többi hülyét is magad után.
2014. máj. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!