Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánat miatt öngyilkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat miatt öngyilkosságot elkövetni durva dolog vagy te is megpróbáltad?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 23:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szerelmi bánat miatt nem. De az egész kikúrt múltam miatt igen (jövőbe tekintve sem jobb...)
2014. máj. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
A legnagyobb hülyeség a világon!
2014. máj. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
35%
Nem! Előbb akasztanám fel a nőt. D:
2014. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
29%
Nem értem hogyha valaki tényleg öngyilkos akar lenni és nem csak figyelemfelkeltésből csinálja akkor miért nem sikerül nekik. Nem olyan nehéz azért megölni magad, még véletlenül is sikerül nagyon sok embernek nem hogy előre kitervelten!
2014. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már közel hozzá, de aztán megszólalt bennem valami,

"vájá öreg vájjá, ez fasság!"

És nem tettem meg.

2014. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%

a világ legszánalmasabb dolga. ennél sokkal durvább dolgokat túl tudnak élni és meg tudnak oldani emberek.

valamint ameddig te isélsz és a szerelmed is addig bármi lehetséges, bármit hozhat az élet, akár vele, de azis lehet, hogy mást sokkal jobban fogsz szeretni.

kis kitartás és önuralom azért szorulhatna pár emberbe, aki nem bővelkedik ezekből.

2014. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es válaszoló a számból vette ki a szót :).
2014. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Igaz nem(csak) a szerelmi bánat miatt történt, csak az volt az utolsó mozzanat, ami után már úgy éreztem, hogy nem bírom tovább. A sors furcsasága, hogy egy másik alkalommal szinte az hozott vissza az életbe, ami korábban kitaszított. Csak egy sms. A legjobbkor. A legjobbtól. Ugyanazon események két oldala. És mégcsak nem is tudott róla a másik személy (azaz, hogy milyen magam alatt voltam és mire készültem), de az sms után egyszerűen visszatért belém valami élni akarás. Ezek a dolgok persze csak magamban zajlottak. Nem drámaian és látványosan. Azóta boldog vagyok, sosem jutna ilyen az eszembe.
2014. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Hülyeség!!! Nem éri meg. Találsz mást, jobbat. Egy ember miatt nem éri meg ennyire bedepizni. Szerintem az öngyilkosság alapból egy rossz dolog, még akkor is, ha nagyon kilátástalan a helyzet. Önzőségnek érzem. Gondolj bele, vannak emberek, akik nagyon szeretnének élni, meg akarnak öregedni, család, gyerekek stb, de pl halálos betegek, balesetben elhunynak, hasonlók. És ezzel szemben ott vagy te, akinek minden megadatott, velük ellentétben, egészséges vagy, lehetőségeid vannak az életben, és te csak úgy eldobod mindezt. Nem fair! Értékeld az életed, mert bármennyire nehéznek tűnik, bármennyire el vagy keseredve, úgyis találsz megoldást. Szerelmi bánat miatt meg kifejezetten marhaság, a szerelem múlandó állapot, ha megtalálod, aki hozzád való, a szerelem szeretetté alakul át. Egy csalódás miatt nem szabad feladni :)
2014. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
8-as megint. Kihagytam, hogy az öngyilkossággal bebizonyítod, hogy gyáva vagy, és ő irányít téged, tőle függ az életed. Ha túl lépsz rajta, látni fogja, hogy nélküle is boldogulsz, még a véleménye is megváltozhat, de az irigység biztos fojtogatná, hogy te milyen jól túltetted magad rajta
2014. máj. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!