Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg srácok nem gondoltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok nem gondoltatok arra, hogy ki kellene alakítani egy meleg baráti kört?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 23:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Igen, de nem igazán működik!

Néhány társaságot azért ismerek akik rendszeresen összejárnak. (Buli, beszélgetés)

2014. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én biszex vagyok. És van jópár meleg és biszex haverom. Egy kikötésem van ismerkedéskor. Hogy ne legyen feminin a másik. Azt nagyon utálom.
2014. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 MrPifta ***** válasza:
jópár meleggel rendszeresen összejárunk. Ti meg, ha ilyet akartok, ne csak beszélgessetek róla, tegyétek is meg!
2014. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
6%

heteró is csatlakozhat?

mert ha nem az diszkrimináció és akkor a kur..va anyátok


18/F

2014. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Persze, csatlakozhatsz :)
2014. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Próbáltam már ilyesmit kialakítani, de a baráti kör címszón mindenki szexpartit értett. Az, hogy elmenjünk sörözni, színházba, ilyesmik, az nem érdekelt senkit, úgyhogy fel is adtam.
2014. febr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

a 24-es egy provokátor volt,nem tűnt fel?:)

Baráti kör?:)Olyanra gondolsz,mint a fiúk a klubból?

Kicsit filmszerű,nem teljesen reális.Meg az egy nagyon mesterséges közeg volt,ahol meleg negyedek voltak.

ott könnyebb volt ismerkedni,haverkodni.

Heterók között meg még akkor is folyton figyelned kell,mit mondasz,stb.Hiába vagytok csoportban.

2014. febr. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

A 27-es szerintem félre értette. Vagy lehet én értettem félre a kérdést.

Szerintem egy nagyobb városban mondjuk egy megyeszékhelyen könnyen kilehet alakítani baráti "köröket" melegekkel és biszexekkel. Persze ehhez értelmes, diszkrét és megbízható emberek kellenek.

Nem tudom hogy sokan itt hogyan képzelik el a baráti kört. Mert ha arra gondolnak, hogy mindenki tudja a városban arról a baráti köröl hogy na ők a buza haverok. Akkor szerintem ez eleve egy rossz nekiindulás lenne.

Ha úgy vesszük nekem is van egy pár meleg és biszex haverom a heterók mellett.

Van pár heteró haverom akik megismerkedtek pár biszex és meleg haverommal. Persze a heterók nem tudják hogy ők melegek vagy biszexek, pont azért is mert a kutya meg nem mondaná róluk. És itt ez is lényeges, hogy mennyire "bu zis" az illető. Én mint biszexuális nem szívesen mutatkozok feminin emberekkel sehol.

Szóval visszatérve. Szerintem ki lehet alakítani nagyobb haveri társaságot, csak megfelelő személyek kellenek hozzá. Meg persze jó földrajzi hely. Mert azért egy 100 fős faluba mindjárt nehezebb, mint egy 100 ezres településen.

2014. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest,hogy barátkozni akarsz elég kirekesztő vagy:D
2014. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!