Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudnál időt utazni (de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnál időt utazni (de csak oda amit átéltél vagy átélhettél volna és előrébb nem) akkor mire használnád főként a képességed?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A jelenlegi tudásommal visszamennék és kitanítanám a 12 éves énemet, folyton helyrehoznám, amiket elrontottam, gyakorlatilag tökéletes életem lenne.
2014. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon van olyan, ahova visszamennék és elkezdenék onnan újra élni. Mondjuk ha lehetne olyan dolog, amit csak befolyásolok, akkor visszamennék általános iskolai énemhez és rávenném magam arra, hogy tanuljak és ne hanyagoljam el a barátaim, mivel azt később nagyon meg fogom bánni. Illetve elküldeném magam egy pszichológushoz, amit már sokkal előbb meg kellett volna tennem.
2014. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen javítanék pár dolgon... de félek akkor nem lennék az aki most vagyok. Úgyhogy max arra használnám a képességem ,hogy néha megnézzem anno mi történt velem. egyfajta múltbéli utazásként használnám, de a múltam nem változtatnám meg.
2014. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Félévvel ezelőtt volt egy lány, akivel kicsit elszúrtam az első találkozásom, ami egyben az utolsó is volt, ezt hoznám rendbe. :D

Visszább nem mennék, mert olyan dolgokon mentem keresztül, amiken nem szeretnék megint átesni. :D


18/f

2014. jan. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!