Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használnád azt a babakocsit...

Használnád azt a babakocsit amit utálsz, de legalább ingyen van?

Figyelt kérdés

A féltesó használta ezt, még a párom exe választotta, százezren felüli. Hatalmas, nehéz, háromkerekű, nagyon nehezen kanyarodik. Már egy ismerős megkapta, de visszaadta egy hónap után, hogy gyerekestül már emelhetetlenül nehéz, és ő se tudott jól kanyarodni vele. A másik hogy korom fekete, ami szerintem nem igazán babának való. A harmadik, ami csak egyéni, hogy nem használnám azt, amit az ex.

A párom szerint meg fölösleges ezért újat venni, pedig nem is ő lenne napközben itt a sétákon. Eladni nem engedi.


2013. jan. 21. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem használnám.
2013. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az lemaradt milyen babakocsi?
2013. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem használnám.Lehet használtat nagyon jókat kapni én is találtam 8 ezerért olyat amit imádok.A párodnak meg kéne értenie,hogy nem jó ez a kocsi és amúgy se szívesen használod azt amit az ő exe választott.
2013. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem használnám.

Az még hagyján, hogy ki választotta vagy hogy használt, a lényeg, hogy jó legyen benne a babának, azért 30 fokos melegben nem hiszem, hogy olyan jó egy full fekete babakocsiban, meg egyébként sem tetszik a tiszta fekete, a másik meg, ha nehezen irányítható, nehéz, akkor pedig magában ezért sem kéne. Azért legyen már jó az anyukának is tologatni a gyerekét, ne olyan legyen, mintha sziklamászásra menne az ember.

2013. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem használnám, több okból is. Egyik kizáró ok nálam kapásból, hogy az exé volt. Másik, hogy még sz@r is, már elnézést, bazinehéz.

Szerintem add el Vaterán, vagy add be bizományiba. Ha akár féláron el tudnád adni, 50ért is olyan jó babakocsikat lehet már venni, hogy csak na.

2013. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem használnám én sem!

Hasonló a szisztémánk nekem a barátnőm ajánlja a babakocsiját, hogy odaadja szép kék jó lesz a születendő kisfiamnak, hát már volt szerencsém tolni azt a babakocsit, és lehetetlen vele kanyarodni, nehéz és furán is néz ki, mindig terelem a szót ha szóba hozza, nem merem neki megmondani, hogy nem kell.

2013. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem használnám. Vennék inkább egy használtat. Nem azért, mert az exé volt, hanem mert nem találod praktikusnak. Hagy válasszak már én, ha egyszer nekem kell majd tolni (szenvedni vele). Én most kaptam ajándékba egy babahordozót, holott megmondtam az illetőnek, hogy milyet szeretnék (egyáltalán nem ilyet) és tuti nem fogom használni. Inkább veszek magamnak.
2013. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem használnám én sem, még ha ingyen van, akkor sem.

Egyetértek minden kifogásoddal!

2013. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

És azzal mit kezdjek, ha a párom se eladni nem akarja, se azt nem akarja, hogy újat vegyek? Kérjek meg valakit, hogy úgy csináljon mintha ő ajándékozna egy olyan kocsit, amit én szeretnék, az kicsit átlátszó.

Azért nem érti meg, mert hogy az ő gyerekének ez milyen jó volt, de ők csak kocsival közlekedtek, babakocsit jó ha az exe havi egyszer tolt, azt hiszi azért nem kell, mert abban az gyereke volt és nekem ezért nem kell, hiába mondom miért nem. Amúgy quinny buzz, koromfekete, 12 kg. De mi pl a kertből csak kb 10 lépcsőfokon jutunk ki..

2013. jan. 21. 13:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a párodat, hogy otthon marad e sétáltatni a kicsit?De a viccet félre téve...az én férjem is ez a típus.Csak minálunk az volt a gond, hogy a húgától kaptunk kölcsönbe egy esernyőre csukható alap sport kocsit.Nálunk olyan rosszak a terep viszonyok mind a járdán mind az az úttesten hogy valami botrány.Vissza kell majd adnunk a kocsit mert terhes lett a sógornőm,én meg fűztem a férjem, hogy akkor kéne másikat venni de akkor már olyat aminek nagy legalább a hátsó kereke meg van egy kicsi rugózása.Nem értette hogy mi a két kocsi között a különbség.Közöltem vele..hajrá akkor egyik nap ebben a kocsiban vidd te ki a gyereket másik nap a másikban amit megvettünk:-))))Második nap miután az új nagy kerekű baba kocsit használta egy büdös szót se szólt csak oda jött,és megpuszilt, hogy basszus anya.....IGAZAD VOLT:-))))Hajrá győzködd csak...hátha
2013. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!