Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használnád azt a babakocsit...

Használnád azt a babakocsit amit utálsz, de legalább ingyen van?

Figyelt kérdés

A féltesó használta ezt, még a párom exe választotta, százezren felüli. Hatalmas, nehéz, háromkerekű, nagyon nehezen kanyarodik. Már egy ismerős megkapta, de visszaadta egy hónap után, hogy gyerekestül már emelhetetlenül nehéz, és ő se tudott jól kanyarodni vele. A másik hogy korom fekete, ami szerintem nem igazán babának való. A harmadik, ami csak egyéni, hogy nem használnám azt, amit az ex.

A párom szerint meg fölösleges ezért újat venni, pedig nem is ő lenne napközben itt a sétákon. Eladni nem engedi.


2013. jan. 21. 11:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Húúú, a Quinny pedig nagyon jó babakocsi! És ettől vannak sokkal nehezebbek is. Biztos van valamilyen hibája, ha nem kanyarodik jól, mert egyébként nagyon könnyű vele közlekedni. Szerintem meg kellene nézetni egy szervízben. A barátnőmnek van ilyen és szerintem egy szuper babakocsi. Azért mert fekete nem fog megsülni benne a babád, mert nagyon jó anyagból csinálják ezeket. És nekem semmi bajom a feketével, mostanában nagyon trendi, nem véletlenül csinálják.

Csak azért nem szívesen használnám, mert az exé volt, de ez attól is függ, hogy milyen a kapcsolat vele.

2013. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a tesókocsival volt ilyen cirkusz. Elég kicsi a gyerekek között a korkülönbség, de a férjem meg akarta magyarázni, hogy nem kell, mert más is felnőtt nélküle.

Én meg megmondtam neki, hogy akkor télvíz idején cipelje ő a másfél évest, meg a bevásárlást, ha nem akar jönni, fél órán keresztül.

Megvettük a tesókocsit.


Én ezt el sem fogadnám, hogy nem enged újat venni.

2013. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha meg tudnék lenni nélküle, akkor természetesen nem használnám. Mennénk akkor hordozókendővel. Ha pedig mégis lenne rá szükség, akkor használnám
2013. jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!