Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterázó, teszveszező anyukák!...

Vaterázó, teszveszező anyukák! Tőletek is azt várnák, hogy szinte ingyen kótyavetyéljétek el a cuccokat?

Figyelt kérdés

Feltettem egy játszószőnyeget,új ára 13 ezer,és 3300-ért tettem fel.Teljesen jó állapotú,egy akasztó hiányzik róla,de fel lehet akasztani a játékot ettől függetlenül.Ezt le is írtam.Erre az egyik írta,hogy 2500-ért venné meg a másik meg hogy ebben ugye már benne van a posta költség is.

Én úgy vagyok vele,hogy inkább rohadjon meg a szekrényben,vagy elajándékozom,de egy 13 ezres négy hónapot használt szép állapotú játszószőnyeget nem fogok 2500-ért odaadni.Ti jártatok már így?



2012. nov. 14. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
ÓÓ igen én is mindig ilyenekbe futok bele, ez már nekem a pofátlan kategória, nem egyszer volt olyan hogy fent volt 400 ft-ért pl. egy ruha és akkor ilyet írnak hozzá 400 ft POSTÁVAL lehetne e...mondom "ja persze" jóhogy nem még ÉN FIZESSEK hogy megvegye...mert hogy 400 az ajánlott postája kb... Hát ez van.
2012. nov. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szerintem is ez pofátlanság kategória.Szerencsére nem ebből a pénzből kell kaját vegyünk,nem sürgős eladni,csak nem tervezünk több gyereket,annak meg nincs sok értelme,hogy a szekrényben álljon,de azért elkótyavetyélni sem akarom.Tudom rengeteg cucc van fent,és nehéz eladni bármit is,de azért mindennek van határa.
2012. nov. 14. 08:58
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos sok ilyen eset fordult elő velem is. Tényleg nagyon olcsón teszek fel mindent, mégsem elég, és alkudoznak. De ami nagyon dühít, hogy leütik a cuccot, elküldöm az adatokat meg az ajánlott posta összegét, erre önkényesen sima postát utalnak. Holott a terméknél, és a saját oldalaimon is feltüntettem, csak ajánlva küldöm a holmikat. A harmadik kedvencem az unalomból kérdezgető kategória. Minden szögből lemérek mindent, a tényleges állapotát írom le, látszik a kép is, de mindig van valami amit még meglehet kérdezni. Pl: "Van valami baja? Folt, kopás, szakadás, bármi?" Visszaírom, hogy természetesen nincs... Erre nem veszi meg a kérdező. Ha azt írnám, "ja, tök szar, de még felmosni tudsz vele!" - akkor kéne neki? :DD Bocsánat, de tényleg bosszantó tud lenni néha a vatera, és nem csak az alkudozók miatt :)
2012. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
kb 1 éve már, hogy nem vásárolok a teszveszen, annyiszor ráfaragtam... nem csak az ilyenek miatt, hanem mert hirdeti a kislányruha csomagot, hogy krém minőségű, erre foltos, kopott ruhákat is tesz bele. Aztán még az eladó van megsértődve, hogy akkor negatívot adok neki, hogy egy életre megemlegeti.
2012. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Én vevőként jártam már elég érdekesen. Akkor regisztráltam csak a vaterára így nem nagyon ismertem, hogy milyen is. Tehát találtam egy zsiráfos téli kabátot a picire, ami állítólag új. Oké, megakartam venni, de akkor kiírta a vatera, hogy erre a termékre már lejárt a licithatáridő, nem lehet megvenni. Jó nem baj. Végül is vettem egy másikat, egy másik eladótól. Vele mindent meg is beszéltem emailen, pár nap múlva itthon volt a kabátka. De! Kapok egy sms-t egy ismeretlen embertől ,hogy várja az ötletem, hogy juttassa el hozzám a kabátot. Mondom ez mi, hiszen most fixáltuk le emailen, hogy ajánlva küldi. Nem értettem. Akkor kiderült, hogy a zsiráfos kabátkát is megvettem, csak valami baj volt a vaterával, vagy az eladó egy hülye nem tudom. Nem kértem, nem válaszoltam neki. Lett egy negatív vélemény ugyan rólam, de én nem hibáztam. Azóta nem is vaterázom inkább, mert nem akarok megint így járni...
2012. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
rengeteg ehhez hasonló "élményem" volt már mint vevő és mint eladó aktív tagja vagyok a két oldalnak!utolsó 2 sztori:én voltam a vevő 2000 -ért megnyertem egy ruhacsomagot ami hibátlan volt állítólag... koszosan,festékfoltosan és hiányosan küldte a csomagot,mikor számon kértem közölte ,hogy 2000-ért mit vársz???? és mosni nem szoktál úgy látszik!mondom azt amit meghirdettél azokat a termékeket várom ,és kikérem ezt a hangnemet magamnak lesz ennek folytatása.Erre felhívat a férjével nő létemre mint egy utolsó kocsmai haverjával úgy beszél neki állt feljebb, nincs meg a két ruha ami újnak volt hirdetve a leírásban vissza nem veszi a csomagot, és közli ,hogy őt Nógrád megyébe senki ne fenyegesse mert személyes ügy lesz ő idejön...Hát ellépettem teljesen milyen eberek vannak!A másik mint eladó ért tegnap:300 ft-ért megnyertek egy hibátlan george overált tőlem erre közli az emberke h vigyem el a címére mert ő csak azért licitált mert egy kerületben lakunk gondolta ez így menni fog a részemről....hát vannak érdekes emberek!
2012. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,akkor nem csak én járok így.Tavaly rendeltem egy textil csomagot,volt benne verdás falvédő,ágytakaró,nyári hálózsák,ovis ágynemű huzat garnitúra,két lapospárna,ovis és tornazsák.Nem volt olcsó,most pontosan nem emlékszem kb húsz ezer volt.Erre elküldi nekem úgy,hogy hiányzott egy párna,ami még nem is lényeg,mert reklamáltam és elküldte,de minden kisebb volt minimum 10 centivel.Erre is reklamáltam,de nem reagált.Olyan pici az ovis zsák,hogy kb elfér benne két póló és három gatya, a tornazsákba meg egy rövidnaci pólóval,a cipő már nem.Vennem kellett újat,mert ezek használhatatlanok.Szóval vásárlásnál is jártam már rosszul.

Meg rendeltem ovis felvasalható jelet.Más nevet adtam meg,mint amin regisztráltam,erre elküldi a jó címre rossz névvel.Így nem adta ide a posta.Rektamáétam,és közöltem,hogy a postát nem fogom még egyszer kifizteni,megvolt két e-mail is,amin leírtam a pontos nevet,címet.Nem reagált több mint egy hétig,aztán meg felt volt háborodva,hogy mit fenyegetem én negatív értékeléssel.Végül meg is kapta a negatívat,én meg rá egy hétre a terméket,ami egy kalap sz@r,használhatatlan.Szóval nagy zsákbamacska ez,de hát valahol kell árulni

nem tudom ki pontozott le,nem én

2012. nov. 14. 14:25
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Elnézést, hogy offolok, ellenpéldaként jövök szólni.

Én mindig csak pesti és csak személyes átvételi lehetőséggel ellátott liciteket nézek, pont ezért, hogy elkerüljem ezeket az incidenseket. Érte megyek személyesen, megnézem, ha gáz a ruha/játék és a leírtaknak nem felel meg, akkor otthagyom... De egyszer nem volt lehetőség személyes átvételre, csak postára, pedig pesti volt az eladó, mindegy, nagyon megtetszett az átmeneti kabátka, nem is volt drága, hát megvettem. Viszont ez volt az első ilyen vásárlásom, nem tudtam pontosan mennyi is a postaköltség, így elutaltam a sima és az ajánlott levél árát is. A csomag időbenmegjött és a kabátka zsebében egy levél várt, sokat utaltam, visszaküldte a többi pénzt. :) Ha lehetett volna két pozitívat adtam volna.


Másik, megnyertem egy csomagot, rugik, tipegők, bodyk... ezért is személyesen mentem, akkor a találkán közölte a lány, hogy sajnos pár darab abból a csomagból elkelt már, sajnos régi képeket töltött fel, de hozott magával 15 másik rucit, amiből válogathatok, ha megfelel. Nekem igazából a darab szám volt lényeg, meg az, hogy azért mind a három féle ruha legyen benne, szóval belementem a "cserébe".


Én még nem adtam el semmit, de 50-60 vásárlásom volt és eddig talán 1 esetben csalódtam, de akkor sem nagyon. Sosem alkudoztam, nem kértem, hogy hozza a címemre... sőt olyan is volt, hogy egy alkalmi ruhát vettem (szoknya, míder + boleró) de nem állt jól a szín, az eladó simán kicserélte nekem.


Bocs, hogy hosszú és off voltam, csak szerettem volna leírni a jó tapasztalataimat.

2012. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi neked is a választ

elsősorban és is helyben szoktam keresgélni,megyeszékhelyen lakok,így azt gondolná az ember,hogy itt is van választék abból,amit akar az ember.sajna eddig csak egyszer sikerült helyben vásárolnom,egy etetőszéket.Eladni már adtam el helyben többször is.Örülök,hogy vannak pozitív tapasztalatok is.

2012. nov. 15. 07:11
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem teljesen ok, hogy alkudoztak a játszószőnyegre, mert 3300-ért is szépeket lehet venni. Itt sokszor nagyon kis pénzű emberek licitálnak akinek 2500 sok pénz. Az hogy te valamit 13000 Ft-ért vettél, szerintem egy vevőt nem fog érdekelni, csak az hogy mennyiért adod el, és teljesen igaza van.

Nekem 80 eladásom vásárlásom van és bizony simán teszek pofátlan ajánlatokat (és ha kell a pénzem akkor elfogadják, ha nem akkor várjon másra). Játszószőnyeget 1000 Ft-ért vettem a gyereknek és imádta. Nekem inkább az a felháborító hogy emberek szemeteket akarnak eladni, és rabolják az időmet, mert azt is feldobja a kereső.

2012. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!