Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterázó, teszveszező anyukák!...

Vaterázó, teszveszező anyukák! Tőletek is azt várnák, hogy szinte ingyen kótyavetyéljétek el a cuccokat?

Figyelt kérdés

Feltettem egy játszószőnyeget,új ára 13 ezer,és 3300-ért tettem fel.Teljesen jó állapotú,egy akasztó hiányzik róla,de fel lehet akasztani a játékot ettől függetlenül.Ezt le is írtam.Erre az egyik írta,hogy 2500-ért venné meg a másik meg hogy ebben ugye már benne van a posta költség is.

Én úgy vagyok vele,hogy inkább rohadjon meg a szekrényben,vagy elajándékozom,de egy 13 ezres négy hónapot használt szép állapotú játszószőnyeget nem fogok 2500-ért odaadni.Ti jártatok már így?



2012. nov. 14. 08:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

én nem értek egyet veled utolsó.igenis számít,hogy mennyi volt az új ára,mert nem mindegy minőség,kinézet,funkció szempontjából,hogy egy egyszerű 5,vagy egy komolyabb 13 ezres termékről beszélünk.nyilván az öt ezrest fel lehet rakni 2500-ért,és lehet el is fog kelni,de nem ugyanaz a kategória

azért a termékem a szeméttől elég messze van,újszerű állapotú.ezért nem hinném,hogy sok lenne érte 3300 ft.ha meg a postát leszámítanám belőle,akkor 1500-öt kapnék.ez meg már pofátlanság

akkor már inkább odaadom ajándékba ismerősnek,aki nem tud ilyet venni

2012. nov. 17. 16:11
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem velem se fogsz egyet érteni...nekem is teljesen érdektelen,hogy mennyiért vette az eladó.Nekem van egy összeg amennyit megér.Ha ezért odaadja oké,ha nem,hát nem.Különben ez egy piac,ahol szokás alkudni.Én csak pozitív véleményt tudok írni,610 adás-vétellel a hátam mögött.Én mindent(valóban mindent,a 10 ezer ft-ért vett 3x használt ételmelegítőt,de a 14 ezerért vett Fischer Price hibátlan,alig használt rezgő pihenőszéket is) 1 ft-ért teszek fel,eddig még nem faragtam rá,90%-ban várakozáson felül viszik el,a többit pedig a várakozásom szerint.De a vásárlással is így vagyok. Most egy újszerű,alig használt mei tai hordozót vettem 5000 ft-ért(az új ára 15 ezer ft volt,én is utána néztem a neten).Ezt is 1 ft-ért fogom majd feltenni ha már nem kell,tuti,hogy behozza az árát.
2012. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Így van, én is hiába ugráltam 1 márkás ÚJ termékemnél, hogy eredetileg mennyibe került, örülök, ha a harmadáért sikerül eladnom!

Persze, nem csak szegények licitálnak...

Ismerem jól a márkákat, s ha tényleg olyan árut árul vki, amit 1-2x hordott és újnak látszik kívül belül, akkor az eredeti ár feléért bőven megveszem. Én is így hirdetek, eddig alakulgat. :)

2012. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!