Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy lány azért haragszik, utál, mert szeretem?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy utál, mert szeretem, és emiatt bunkó velem?
2009. nov. 29. 12:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha igy viselkedik ez a lány akkor hagyd.Nagyon nem bir téged és valoszinü szánalmasnak tartja hogy te még ezek után is kedves vagy vele..:D

16L

2009. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hát ez nem így van, mármint, hogy ne bírna... Eleinte Ő mászott rám elég durván.. Meg egész nyáron Ő kért, hogy beszélgessünk, menjek fel MSNre, meg minden...
2009. nov. 29. 12:59
 13/22 anonim ***** válasza:

Azóta megváltozott, meggondolta magát.Velem is volt ien hogy tökre nyomultam valakire aztán meggondoltam magam.Fogd fel nem akar semmit töled mostmár.

16L

2009. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de én nem vagyok ilyen, hogy hopp, hirtelen meggondolom magam, aztán a pics*ba küldöm a másikat. Ezt egy elég genny dolognak tartom - bocs, nem Téged akarlak megbántani.
2009. nov. 29. 13:04
 15/22 anonim ***** válasza:

Ami volt, elmúlt. Most az a lényeg, hogy te szeretnéd-e ezt a továbbiakban? Mert úgylátszik ő már nem változik meg, és úgymond megmutatta a foga fehérjét.

Én kapáósból tiltanám és törölném msnről és soha többé nem állnék vele szóba.

Mondjuk én már átestem egy hasonlón, csak előtte sem voltam jó viszonyba a lánnyal, aztán meg mégrosszabb lett.

És számomra nem létezik, úgy tekintek rá, mintha meghalt volna.

2009. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

13:01 es vagyok.


Tudom hogy ez köcsög dolog és énse szándékosan csináltam csakháát..

és ez a lány is meggondolta magát szerintem..:/

2009. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hát letörölném, letiltanám, de nagyon szeretem. Meg én alapból olyan f*szfej vagyok, hgoy akit szeretek, annál, ha nagyon bánt, akkor gyakran lenyelem a sértegetést, mert nekem az a fontos, hogy Neki jó legyen, meg ha tudok, segítsek, stb...
2009. nov. 29. 13:10
 18/22 anonim ***** válasza:
Ááá pont olyan vagy mint az öcsém.Ö is ugyonezt csinálja..van egy lány aki tök bunko vele ö meg mindig kedves vele meg stb.. :/ de ez nem joo.. keress egy kedves hozzád illő lányt :(
2009. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

13:06

Az a baj, hogy egyáltalán nem érzitek át ennek a súlyát.

Ha egyszer valaki így viselkedne veled, szerintem a falat kaparnád, hogy ennyire megbántottak és esetleg még a barátkozástól is elmenne a kedved.

Soha nemtudnál már úgy nézni egy lányra, hogy abból szerelem, vagy barátság alakuljon, mert még egy hasonlót képtelen lennél elviselni.

Lehet hogy sok tizenéves testileg már érett egy kapcsolatra, de érzelmielg még mindig gyerekek.

2009. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen,van ilyen! Személyes tapasztalatból mondom. Én voltam 14-15 éves, a lány 12-13. Egész nap együtt lógtunk, mindig náluk voltam, nagyonnagyon jól megértettük egymást. Joggal hihettem,hogy többet érez ő is barátságnál. Aztán egyszer összeszedtem a bátorságom, és bevallottam neki mit érzek. Attól a pillanattól kezdve ellenségessé vált velem szemben, és jó pár hétig nem is találkoztunk, elkerült. Később aztán normalizálódott a helyzet, de sose lett már olyan semmi,mint azelőtt volt.
2009. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!