Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy lány azért haragszik, utál, mert szeretem?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy utál, mert szeretem, és emiatt bunkó velem?
2009. nov. 29. 12:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
igen. hogy eltaszitson magátol..
2009. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És ha ez nem megy? :D Úgy értem, engem ez nem izgat?
2009. nov. 29. 12:30
 3/22 anonim ***** válasza:
igen van.. és ha nem hagyod abba mégjobban utálni fog :D
2009. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Na jó, de én nem azt akarom, hogy szeressen, csak dumáljunk normálisan. Ezt meg nem bírja felfogni azzal a csepp eszével.
2009. nov. 29. 12:32
 5/22 anonim ***** válasza:
Akkor csináld azt, hogy egy pár hétig elfeljted és majd egyszer ráirsz msnen h szia mizu és elkeztek beszélgetni és te ne nyomulj rá és akkor talán majd beszélgethettek..
2009. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne beszélgess egy bunkó lánnyal...

Hagyd a francba, majd, ha hiányzik a társaságod, úgyis felkeres, de mielőtt szóba elegyednél vele, mond el, hogy a viselkedése veled szemben tűrhetetlen volt és kérjen bocsánatot...Ez használ! Ha hagyod, hogy bunkó módon viselkedjenek veled, akkor úgy is fognak veled viselkedni...

2009. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolo:

szerintem nem használ ha csak hagyja hogy a lány kérjen bocsánatot.. én biztos nem kérnék bocsánatot és örülnék h végre békén hagy.. legalábbisén azt csinálom ienkor :D

2009. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Csak tényleg annyira genny ez a helyzet.. Én mindig normálisan, nem túlságosan nyomulva kérdezem meg, mi a helyzet Vele, meg MSNkiírásaira, és akkor vagy ki*aszott bunkón válaszol, vagy még köszönni sem köszön, meg lelép szó nélkül, és eddig úgy voltam vele, hogy jó, hát elviselem, mert fontos nekem, de ma pl. első bunkó szava után leléptem. Már belefáradtam, hogy normális vagyok vele, nem nyomulok, és erre is csak ilyen f*szfejként tud viselkedni. Ha nem szeretném ennyire, már töröltem volna a pics*ba. Ráadásul legtöbbször csak segíteni szeretnék neki.
2009. nov. 29. 12:53
 9/22 anonim ***** válasza:

Aki alapjáraton bunkó, vagy úgy viselkedik veled ez a kérj bocsánatot szöveg annak nem használ maximum körberöhög és otthagy. Ma már teljesen más a fiatalok viselkedése, mint mondjuk 10 vagy 20 éve. Ma az menőbb bizonyos körökben, ha minél bunkóbban viselkedsz. Lásd napiszar.com és társai.

24F

2009. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De régen annyira jól el tudtunk beszélgetni, meg jóban voltunk, és kibukott, hogy szeretem... Most emiatt így kell velem bánni, mint egy rakás szarral? Tehetek róla egyáltalán?
2009. nov. 29. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!