Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hisznek ribancnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisznek ribancnak?

Figyelt kérdés

Idegesít, hogy sokan ribancnak titulálnak, pedig nem is ismernek. Nem hiszem magam szépnek, és nem vagyok üres fejű se. Vannak céljaim a jövőmre nézve, szinte kitünő vagyok a suliba, szóval jól teljesítek, inteligensnek gondolom magam, de mégis azt hiszik, hogy ribanc vagyok. Vagy legalábbis úgy bánnak velem. Szeretem a divatot, de ez magába még szerintem nem gond, nem hordok miniszoknyát meg olyan felsőket amikből ki van mindenem.. Nem járok bulizni se, jelenleg nincs se időm se energiám rá.

Mégis ma is elmegyek a főtéren és olyat szólnak hozzám: Hogy mennyi az a fix összeg amennyiért beválalnál bármit...

17L


2009. nov. 7. 20:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

szia!

-nem lehet hogy épp ezért mondják, mert enm az vagy? poénból?

-nem vagy inkább fiúkkal jóba?

-nem vagy fejlettebb testileg a többieknél?

-nem dicsekedtél a paasiddal?

2009. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

19:38-as nem csak egy beszólásból itélek, csak egy konkrét példát írtam le. A beszólásokra próbálok nem oda figyelni, de akkoris rosszul esnek..


20:08-as fogalmam sincs, hogy ezzel csak poénkodnak-e, de azoktól kapok ilyen fajta megjegyzéseket, akik nem is ismernek. Vegyes a baráti köröm, és nem szoktam a párkapcsolataimról dicsekedni, jelenleg meg nincs is.

2009. nov. 10. 20:29
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát...Nem tudom...Ezek tényleg jó dolgok és valóban nem tűnsz ribancnak...De valamiért csak azt gondolják, valamiért csak beszólnak...Nem tudom merre lakhatsz, de erre még az igazi ribancoknak sem szólnak be a fiúk...Érdekes...
2009. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

Tudod a ribancra jellemző ez a magatartás h nem tartja magát ribancnak:)

Csak nézz szét a világban, akár melyik csajra mondod h ribanc,teljesen mindegy milyen fa*sztolvaj, úgyis az lesz h NEM VAGYOK RIBANC!!!!!!!!!!!

egy csaj szájából nem hallottam még h "ribanc vagyok", pedig van egy kettő akire simán ráfér, ő meg mégis jött h hát ő akkor se az mert bla bla bla...

2009. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Az ember mondhatja másoknak azt, hogy én nem vagyok ribanc, de ha az, akkor úgy is tudja magáról és mit sem számít, hogy mások mit gondolnak. Én nem érzem magam ribancnak, és nem azért mert nem vallom be magamnak. Idáig egy kapcsolatom volt az is 1,5 évig tartott, sose csaltam meg a volt párom. Nem flörtölgetek úton-útfélen mindenkivel, nem teszem ki amim van, vagy éppen amim nincs.

De abba maximálisan igazad van, hogy sok ember nem vallja be magának a legalapvetőbb tulajdonságait.


Köszönöm a válaszokat!

2009. nov. 11. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!