Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hisznek ribancnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisznek ribancnak?

Figyelt kérdés

Idegesít, hogy sokan ribancnak titulálnak, pedig nem is ismernek. Nem hiszem magam szépnek, és nem vagyok üres fejű se. Vannak céljaim a jövőmre nézve, szinte kitünő vagyok a suliba, szóval jól teljesítek, inteligensnek gondolom magam, de mégis azt hiszik, hogy ribanc vagyok. Vagy legalábbis úgy bánnak velem. Szeretem a divatot, de ez magába még szerintem nem gond, nem hordok miniszoknyát meg olyan felsőket amikből ki van mindenem.. Nem járok bulizni se, jelenleg nincs se időm se energiám rá.

Mégis ma is elmegyek a főtéren és olyat szólnak hozzám: Hogy mennyi az a fix összeg amennyiért beválalnál bármit...

17L


2009. nov. 7. 20:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
88%

Hm, mondjuk szerintem nem lehetsz buta lány, mert elég kulturáltan reagálod le a sértéseket, ez tetszik!

Amúgy a kérdésre válaszolva, azt mondod, hogy átlagos vagy, legalábbis a mai divathoz képest, hát ez elég relatív...manapság már az átlagos is elég közel van a ribancos stílushoz. Ez az egyik verzió. A másik: nekem volt egy csaj anno még suliba, évekig bámultam, nem öltözködött kihívóan, sőt, semmijét sem lehetett szinte látni, nem is volt bulizós, stb., de ahányszor megláttam úgy rágerjedtem hogy csak na :D ...És igazából én sem tudom miért, az arca, a kezei, egyszerűen olyan szexuális kisugárzása volt, hogy ránéztem és "az" jutott róla eszembe egyből, pedig tényleg se a mellét, se a lábait, se a s.ggét nem láttam még soha rendesen.

Lehet, h nálad is hasonló a helyzet. Persze ez csak tipp.

22/f

2009. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
70%

Azért kíváncsi lennék, hogy nézel ki, ha ribancnak tartanak.

Ha gondolod küldj képet, vagy nemtudom, és akkor talán tudnék véleményt mondani. Nem rólad, hanem a szituációról.

És a 20:54-es hozzászólónak üzenném, hogy a vállal szót 2db L-el kell írni, nem 1-el...

üdv: tomee*

2009. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
97%

Kérdésfeltevő: faluban/kisvárosban élsz? Mert akkor lehet, valaki elterjesztette Rólad. Ha legközelebb vki leszólít, kérdezz rá, hogy ugyan mi a fenéből gondolja, hogy qrva vagy.


Előző válaszadó: Ha már nyelvtannáci vagy, akkor legalább legyen gőzöd a nyelvtanról, ne csak a szótárral vagdalkozz. A "bevállal" szó szleng formájában valszeg már jóval azelőtt létezett, hogy a "béna tévések és médiások" használták. A nyelv ilyen, fejlődik, változik. Igazából nem is lehet egy új szót "felülről irányítva bevezetni", ahogy Te implikálod, ha nincs rá igény. A "bevállal" forma jelentéstöbbletet hordoz az "elvállal"-lal szemben (olyasmi elvállalására utal, amit egyébként az ember nem szokott elvállalni), ezért van értelme, és ezért használja is a köznyelv.

2009. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
84%
Ehem, 21:11-es nyelvtannácinak írtam :)
2009. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
73%

Ne törődj velük.Csak azért lehet mert vagy csinos vagy,vagy csak féltékenyek rád!Amúgy fiúk is,lányok is mondogatják?

Nincs kedved leírni magadat?

Mármint egy alapos leírást csinálni magadról...

Például:nekem hátközépig érő göndör világosbarna hajam van,mandula formájú barna szemeim,nagy orrom,pici homlokom,erős szemöldököm,kifejezéstelen fapofám,és kicsi állkapcsom,

molett alkatom,nagyon karcsú derekam,széles csípőm,nagy melleim(sajnos),normális magasságom,csapott vállaim vannak

Őszintén!Talán így rájövünk^^

2009. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hogy csak az ilyen nemnormálisakat fogtad ki. Rám is mondták már, pedíg ismeretlenek, és csizma-hosszúnadrág-kabát összeállítás volt rajtam, ami csak nagyon erőltetve nevezhető kihívónak. Szerintem csak unatkoznak, jobb ha erre az állatfajra nem is figyelsz.
2009. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

21:51-es én nem látok magamban semmi olyat, amitől egy fiú rám gerjedhetne. A ruhák közül a nőiesebb darabokat részesítem előnyben, de itt kihangsúlyoznám, hogy nem azokat amikből ki van mindenem!


21:52-es köszönöm, hogy segíteni akarsz, de nem szívesen küldök idegeneknek képet magamról.


21:58-as városban élek. Nem hiszem, hogy valaki elterjeszthette volna, mert nem vagyok senkivel se olyan szinten rosszba, hogy ilyen eszközökhöz folyamodjon.. Bár nem tudom.


22:00-as, megpróbálom általános pár szóban jellemezni magam akkor. Szóval magas olyan 173 cm-s vékony lány vagyok. Vékony hosszú lábakkal. Vállig érő barna hajam van, zöldes-barna szemem, pisze orrom, kicsi mellem és fenekem. Nincs műkörmöm, se tetoválásom, se piercingem. Nem dohányzom, nem kávézom, nem alkoholizálok. Egyedüli szenvedélyem a csokoládé és az édességek.


22:08-as megpróbálok nem rájuk figyelni, csak olyan zavaró, hogy engem ribancnak titulálnak mások meg akik mindenüket kiteszik és minden nap más pasival kavarnak azok bezzeg nem azok..


Tényleg köszönöm a válaszokat!

2009. nov. 7. 22:19
 18/35 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg élvezed. Most is itt játszod a fejed hogy érted mennyit fizetnének. Majd örülnél még harminc évesen egy ilyen ajánlat tényének. Abból tudod hogy jól nézel ki. És nem ribancnak néz csak szeretne dugni. Különben paradoxon mert én is szeretem azokat akik nem ribancok de ha ezeket pénzel hódítom meg akkor már mégiscsak azok. Egyépként meg az a ribanc aki a diszkóba az első jó pasira vagy gazdagra rámászik. Aki meg pénzért dug az a k@rva.
2009. nov. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
84%

22:00 vagyok

Áhh fene..igen,sajnos az is baj hogy szép vagy...lehet még az is probléma szerintem,hogy túlságosan normális lány vagy(mert ez nem jókislányság,EZ a normális).Mármint éppen ezért azt gondolják rólad hogy álszent vagy stb.és tudod miért?Mer felszínes idióták,és nincs jobb dolguk mint mindenkit szívatni!

2009. nov. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
77%
szia szar le h mit p×fáznak neke tudom h nehéz e ne foglakozz veluk tudod magadrol hnm vagy kúrva akko enyi nem kel mások szavára adni elengeed a fuled mellet és kész sok sikert + eőt:) 20/f
2009. nov. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!