Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hisznek ribancnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisznek ribancnak?

Figyelt kérdés

Idegesít, hogy sokan ribancnak titulálnak, pedig nem is ismernek. Nem hiszem magam szépnek, és nem vagyok üres fejű se. Vannak céljaim a jövőmre nézve, szinte kitünő vagyok a suliba, szóval jól teljesítek, inteligensnek gondolom magam, de mégis azt hiszik, hogy ribanc vagyok. Vagy legalábbis úgy bánnak velem. Szeretem a divatot, de ez magába még szerintem nem gond, nem hordok miniszoknyát meg olyan felsőket amikből ki van mindenem.. Nem járok bulizni se, jelenleg nincs se időm se energiám rá.

Mégis ma is elmegyek a főtéren és olyat szólnak hozzám: Hogy mennyi az a fix összeg amennyiért beválalnál bármit...

17L


2009. nov. 7. 20:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
37%
Ondós a szád széle vagy ott libeg a nyakadban a használt koton?
2009. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
57%
Hát, mert a divat a ribancosodás felé tart, vagy már rég ott van. :)
2009. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam , hogy kitünő, hanem, hogy szinte kitünő, a helyesírásom igen gázos, jól látod, de mindenből nem lehetek tökéletes és nem is akarok. A helyesírásom sose volt jó, de azért köszi, hogy szóltál:D
2009. nov. 7. 20:56
 4/35 anonim ***** válasza:
74%

Hát valamit ferdítesz, mert ha kitűnő tanuló vagy, nem jársz bulizni, nem jársz kihívó ruhákba, akkor mégis miért honné azt bárki rólad,hogy ribi vagy?

valami oka kell hogy legyen, és az a külsőddel kapcsolatos...

2009. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
39%
Elvezed ha ribinek neznek!
2009. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%
Lehet pusztán kisugárzás is.
2009. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem élvezem!!

Sőt utálom ezt. És nem is értem, mert átlagos vagyok és nem is akarok több lenni annál.

Nem hiszem, hogy manapság én feltünően öltözködnék, és nem szoktam erősen sminkelni magam, max alapozó.

Bulizni tényleg nem járok. Délutánjaimat tanulással, külön tanárnál, különböző előkészítőkön, illetve faktokon töltöm. A barátaimra is csak néha van időm. Nem járok egész héten sehova, kicsipni meg magam valahogy nincs erőm. A tanulmányi átlagom ha egészen pontos akarok lenni 4,7 ami szerintem elég jó. Nem hiszem magam másoknál okosabbnak, csak tudom, hogy ha elakarok érni valamit tanulnom kell..

Nem vagyok egy éjszakára kapható lány. Amióta nincs párkapcsolatom nem élek szexuális életet, és nem is hiányzik. Szóval 7 hónapja nincs senkisem az életemben!

Elfogadom, ha butának tartasz. Nem ismersz, így nem is veszem magamra.

2009. nov. 7. 21:11
 8/35 anonim ***** válasza:
86%

Ne törődj a sok elvakult, irigy emberrel, én is ugyanígy vagyok, mint te. Jól tanulok, vannak jövőbeli céljaim és ezekért mindent meg is teszek, csak kicsit divatosabban öltözködöm és máris megszólnak meg ribancnak néznek. Szerencsére aki közelebbről ismer, az tudja, hogy milyen vagyok valójában.

18/L

2009. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
18%
Bevállal szó nem is létezik. Ezt a béna tévések és a médiások találták ki. Elvállalod van, de bevállalod az egy semmi.
2009. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Jól esik végre egy olyan hozzászólás is ami nem csak szapul..

Persze elfogadom mások véleményét, hisz a véleményekre voltam kiváncsi ezért írtam ki a kérdést.

"Hogy mennyi az a fix összeg amennyiért beválalnál bármit...": Ezt szó szerint így mondták nekem, gondoltam így is írom le.

De köszönöm a javítást!

És köszönöm a válaszokat is.

2009. nov. 7. 21:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!