Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hisznek ribancnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisznek ribancnak?

Figyelt kérdés

Idegesít, hogy sokan ribancnak titulálnak, pedig nem is ismernek. Nem hiszem magam szépnek, és nem vagyok üres fejű se. Vannak céljaim a jövőmre nézve, szinte kitünő vagyok a suliba, szóval jól teljesítek, inteligensnek gondolom magam, de mégis azt hiszik, hogy ribanc vagyok. Vagy legalábbis úgy bánnak velem. Szeretem a divatot, de ez magába még szerintem nem gond, nem hordok miniszoknyát meg olyan felsőket amikből ki van mindenem.. Nem járok bulizni se, jelenleg nincs se időm se energiám rá.

Mégis ma is elmegyek a főtéren és olyat szólnak hozzám: Hogy mennyi az a fix összeg amennyiért beválalnál bármit...

17L


2009. nov. 7. 20:49
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Kedves 00:07-es elfogadom a véleményed. De egyáltalán nem élvezem. Tudod azért tanulok ilyen keményen, hogy olyan jövőm lehessen, amilyet szeretnék, olyan állással, amilyet szeretnék. Tudod nekem tanulni kell azért, hogy felsőoktatásba vehessek részt, mivel nem tudnék finanszírozni több szemesztert.


22:00-as nem hiszem, hogy az lenne az ok, hogy szép vagyok, mert nem vagyok az. Abban már lehet valami, hogy azt hiszik, hogy álszent vagyok, mondjuk ezt se értem miért, de erre nagyobbnak tartom a valószínűséget.


02:34-es úgy lesz, ahogy írtad, megpróbálom elengedni a fülem mellett a megjegyzéseket.

2009. nov. 8. 10:05
 22/35 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ne magadban keresd a hibát!

Én is sajnos olyan vagyok, aki a jól kinéző lányokról automatikusan azt gondolom magamban, hogy ribi.

Azért , mert eddig azt tapasztaltam, hogy tényleg minden csaj, aki jól néz ki, az másokat lenéz, kultúrálatlan, és kefél fűvel-fával.

Kétszer volt oylan, hogy azt hittem nem olyanok, de aztán fülembe jutott a hír, hogy ezzel meg ezzel csókolózott xy buliban, a másik csaj meg hagyja a pasiknak, hogy tapizzák... meg ilyen kis csekélységekXD.

Szóval lényeg a lényeg: Én azt veszem észre, hogy szinte minden jól kinéző lány elk*rvult.>>>Ebből tudat alatt már ha meglátok egy szép lányt, egyből azt gondolom, hogy biztos ribi...

Egy kicsit hülye megfogalmazás, de remélem azért lehet érteni.

Szia!


17/F

2009. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Szia 10:59-es!

Igen lehet érteni, és meg is értelek. És az, amit leírtál az zavar talán a legjobban.. Hogy akik ténylegesen nem illően viselkednek azok miatt, hisznek engem is és még sok hasonló lányt ribancnak..

Ma beszélgettem egy fiúval, akivel csak mostanság lettünk haverok (eddig is ismertük egymást látásból) és megkérdeztem tőle mit gondolt előtte rólam, az előtt, hogy megismert volna jobban. És a válasz az volt, hogy azt hitte ribanc vagyok. Megkérdeztem miért? És erre már nem tudott válaszolni, annyit mondott a kisugárzásom… Megkérdeztem, hogy most mit gondol rólam, hogy már jobban ismer, erre azt mondta teljesen az ellenkezőjét annak, amit előtte...

Szóval lehet, tényleg sok „előitélet van az emberekben”..

2009. nov. 8. 11:46
 24/35 anonim ***** válasza:
63%

lehetnék a barátod? :D

21/f

2009. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
12:36-os aranyos vagy:)
2009. nov. 8. 13:13
 26/35 anonim ***** válasza:
89%

előző válaszoló ismét

kösz, te szerintem szeretni való lehetsz :)

2009. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, és aranyos. Jól esik köszönöm:)
2009. nov. 8. 20:00
 28/35 anonim ***** válasza:
89%
örülök hogy kedvesnek és aranyosnak találsz :D és örülök, hogy jól esett :)
2009. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Hát akkor mindenki örül:)

:$

2009. nov. 8. 22:31
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Most egy beszólásból ítélsz? Szerintem nem kellene általánosítani. A beszólásokat meg engedd el a füled mellett és tanulj sokat, előnyödre lesz csak a későbbiekben. Öltözz csinosan, ez mindenképp előny, de ha valaki odadob egy ilyen megjegyzést az előfordul. Nem mindenki intelligens, ezt el kell fogadni. A sokak irigységére meg ne adj, légy önmagad, akkor nem fog zavarni semmi sem.
2009. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!