Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mi a véleményetek egy ilyen pasiról?

Figyelt kérdés

-Imád főzni

-Időnként sportol, de vézna testalkatú

-Szeret olvasni, érdeklik a tudományos témák és a művészet is

-Saját albérletében él

-Napi 10-12ezer forintot keres képzett munkával

-20 éves

-Kék szemű, világos barna hajú

-Idővel szeretne egy saját vállalkozást

-Imád főzni, különleges ételeket is

-Tud romantikus lenni, de nem mindig lehet könnyen közel férkőzni hozzá

-Szeret sétálni, írni, rajzolni is. Max nem nagyon tud :D


2013. szept. 29. 16:51
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
ennyi információ alapján semmi akadályát nem látom, hogy valaki barátjának fogadjon. :)
2013. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

én imádok enni és szeretem a magassarkúkat így nálam félig befutó vagy :D

Szép és jó dolgokat írtál le,de ha hiányzik az összhang akkor ezek semmit nem érnek sajnos.


22l

2013. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
0%

okos dolgokat írtál le, de szerintem csak egy hülye kis bu zi vagy :) utolsónak azt is írhattad volna hogy "-szeretem a fü tyit a számba venni" ha nem írtad volna hogy "pasi" vagy, akkor ezek egy nő tulajdonságai is lehetnek :)

szerintem egy nőnek nem egy papucs kell, jó vannak kivételek, azoknak pont jó leszel!!!

2013. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
ahogy leirtad h napi 10-12ezer ft-t keresel saját albérlet.. onnantól fogja jó pasi vagy :D , mit dolgozol am ?
2013. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Mondjuk én örülnék napi 10 ezer ft-nak. Ha ezt megszorozzuk azzal, hogy egy hónapban van 21-22 nap munkanap, akkor az több mint 200 ezer ft per hó. Az pedig 20 évesen, sőt még 30 évesen is jó pénz. Kár, hogy kb. minden 10. munkahely fizet ilyen jól. Te szerencsés vagy.
2013. szept. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Meg is kellett harcolni ezért a melóért éveken át. De ha gondoljátok, privátban beszélek róla részletesebben, a felismerhetőség elkerülése végett. :)
2013. szept. 29. 23:03
 27/44 anonim ***** válasza:
Ez tök jó, már-már tökéletes, és szexi is. Mondjuk a fizetése feszélyezne, az nem valami szimpatikus, hogy annyira sok. Nekem is elég magas, de azért inkább legyen egyenlő, nagyjából.
2013. szept. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Hogyhogy? Ez azért annyira nem jó fizetés... 20 évesen persze igen, de versenyszférában épp hogy átlag fölötti.
2013. szept. 29. 23:53
 29/44 anonim ***** válasza:
Csak rápillantottam, így belegondolva valóban nem. De nekem olyan fiúm is volt már, aki csak 150-et keresett, míg én majd 500-at. Anyagilag mondjuk nem szeretek összefolyni senkivel. Ha elköteleződök, annyi az igényem, hogy ne én tartsam ki, de semmi több.
2013. szept. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
hát ha az átlag feleti neked 2x annyit jelent akkor ok .. 70-90-120 kb ebben a kategoriában vannak az emberek ... és ez nagyon szomorú ráadásként ugye 2 millio dolgozó tart el 8at, jaah talán ugy tudsz még 220at dolgozni h napi 16 orákat dolgozol havi 22-25x és még nemélted ki magad.. inkább pihensz
2013. szept. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!