Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mi a véleményetek egy ilyen pasiról?

Figyelt kérdés

-Imád főzni

-Időnként sportol, de vézna testalkatú

-Szeret olvasni, érdeklik a tudományos témák és a művészet is

-Saját albérletében él

-Napi 10-12ezer forintot keres képzett munkával

-20 éves

-Kék szemű, világos barna hajú

-Idővel szeretne egy saját vállalkozást

-Imád főzni, különleges ételeket is

-Tud romantikus lenni, de nem mindig lehet könnyen közel férkőzni hozzá

-Szeret sétálni, írni, rajzolni is. Max nem nagyon tud :D


2013. szept. 29. 16:51
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

" Én ennyiből nem tudom levonni. Mármint ezek nagyon nagyon nagyon jó tulajdonságok, de ha pl nem érted a vicceket, vagy durván kislányosan sértődős vagy(találkoztam ilyennel- nagyon kiábrándító) akkor biztos nem tudnék melletted maradni, akármilyen finoman is főzöl :D és hiába sétálnánk, ha közben nyávognál.

Szóval hol vannak a rossz tulajdonságok? :D "


Viccek: értem a vicceket, max nem mindig szeretem. :D Minden viccben értem a humort, legalábbis azt, hogy más számára mi humoros benne. De például olyan vicceken, amik más számára megalázóak lehetnek, nem tudok nevetni. (Rasszista viccek, kövér viccek, stb.) Kicsit összetettebb humort is kedvelek, amit viszonylag kevesen értenek, de ritkaságszámba megy, hogy olyanokat kínoznék vele, akiknek úgy sem kedvelik. Kedvencem az angol humor :D


Sértődős: van, hogy kikérek magamnak dolgokat, de a passzív agresszív viselkedés távol áll tőlem. Ha valamit sértőnek vagy félreérthetőnek érzek, annak általában hangot is adok.


Nyavalygás: nem vagyok egy tomboló típus, tehát időnként magányra vágyom, és ilyenkor nem csípem, ha el akarnak rángatni. Ez hál istennek nem meghatározó dolog az életemben. Ezen kívül a panaszaimat inkább költőien, történetekkel vagy abszurd hasonlatokkal mutatom be.


Rossz tulajdonságok: van bőven. fent is említettem a vézna testet például. Azon kívül, hogy nem néz ki jól, egyébként meg vagyok vele elégedve. :) (értsd: fittnek érzem magam, bár 20 évesen ez a normális gondolom). További rossz tulajdonságom még a maximalizmus, és az, hogy hajlamos vagyok olyan dolgokra nagy hangsúlyt fektetni, amik mások számára tabunak számítanak.

2013. szept. 29. 17:39
 12/44 anonim ***** válasza:
Ezek szimpatikus dolgok.
2013. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

"

Feke88 válasza:


" de azért például jól áll az öltöny. (Ezt mindig mondták nekem). Meg amúgy általában azért stílusos ruhákat vásárolok magamnak. "


Ebből és a kérdésben írtakból az jön le, hogy ronda vagy és pénzzel próbálod kompenzálni. Nagyon az anyagi helyzetedet tolod a külsőd elé."


Miért jönne le az? Mint írtam, nem nézek ki úgy, mint egy tipikus "jó pasi", de nem vagyok ronda. Felesleges ebbe többet belemagyarázni. Kompenzálni eszemben sincs pénzzel, számomra a pénz jelenleg huszadrangú, sokkal fontosabb például a szakmai fejlődés. Ami pénzem van, azt is mind befektetem. A jó ruhákat azért szeretem, mert egyébként is szeretem, ha az engem körülvevő dolgok szépek, stílusosak, letisztultak és jól vannak megtervezve. Tetszik, ha a dolgokban megvan az egységesség is, de minden tárgynak van egy egyénisége. Ezt ne úgy képzeld el, hogy hetente járok méregdrága boltokba shoppingolni. Inkább értsd úgy, hogy a tárgyakat gondosan választom ki, aszerint, hogy mennyire tudok kötődni hozzájuk.

2013. szept. 29. 17:43
 14/44 Feke88 ***** válasza:

Mert a külsőd helyett a keresetedet, a saját albérletet és a vállalkozási céljaidat említetted és így kérsz magadról véleményt. :)

A külsődre külön kellett rákérdezni, erre gyorsan reagáltál, hogy nem vagy egy Adonisz, de jól áll az öltöny és jó cuccokat veszel magadnak.


Érted, miért vagyok képtelen pozitív férfiképet felállítani rólad gondolatban?

Az anyagi dolgok csak a qrvinyeceket érdeklik. A NŐk RÁD kíváncsiak, hogy TE milyen vagy. Nem arra, hogy mid van.

Ha a kérdés felsorolásában a 4-es, 5-ös és 7-es pontok helyett a magasságodról (tudom, későbbi hozzászólásban már van..) a szórakozás/kikapcsolódási szokásaidról(kocsma, disco, színház, sétapark) és a női ideálodról írnál inkább, akkor könnyebb lenne a hölgyeknek véleményt nyilvánítani. Az efeletti soksoros bemutatkozás szintén ott lehetett volna.

2013. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 Feke88 ***** válasza:

"Nyavajgás:

Rossz tulajdonságok: van bőven. fent is említettem a vézna testet például."


Örülj neki, hogy nem vagy 120 kilós elhízott gömböc! A vézna testtel lehet mit kezdeni, ha tényleg van benned valami maximalista hajlam.

2013. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

Feke88 miért támadsz? Nem kell bebizonyítanod, hogy nem vagyok tökéletes, mivel tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok az, és nem is állítottam ilyet. És hidd el, 20 évesen már el tudom fogadni azt is, ha a te értékrendednek nem felelek meg.


Furcsa a véleményed egyébként, valamiért olyan tulajdonságokat feltételezel bennem, amik nincsenek meg. Mivel erősebb az introvertált hajlamom, ezért nem meglepő, hogy nem hangsúlyoztam erősen a testi jellemvonásaim, hanem inkább a személyiségembe próbáltam bevezetni a válaszolókat. Elfogadom, hogy a te számodra férfias férfiak szívesebben kérkednek a külsejükkel. Nekem bőven elég, hogy a testem az én céljaimnak megfelel: igényes megjelenésű vagyok, frissnek, fittnek érzem magam, és nagyon gyors a reakcióidőm. Nekem az bőven megfelelő, az elfoglaltságaim mellett többre nincs is időm, az arcvonásaimat pedig úgysem tudom megváltoztatni. De mivel szívesen szemeznek velem, ezért gondolom azért néhány nőnek az is bejön. És nem, nem járok vagyonokba kerülő ruhákban, iPhonom sincs, és pont hogy nem a "csinibaba" típusú nők kedvelnek, úgyhogy ezzel mellélőttél. Ráadásul, ha igazán utána olvasol, hamarabb nyilatkoztam a külső tulajdonságaimról, mint az anyagi helyzetemről.


Azzal meg teljesen együtt tudok élni, hogy a te ideálodban másképp viselkedik egy férfi, viszont a kötekvést nem csípem.

2013. szept. 29. 19:01
 17/44 anonim ***** válasza:
Az arcod alapján fogják leginkább a döntést meghozni. Sokszor minden stimmel, olyan erényeket vonultatnak fel, amiket te is, de túl alacsonyak vagy asszimetrikus az arcuk és romba dől az egész. Sok ismerősöm jól öltözködik, jól főz, intelligens, most Phd-zik, mégis akárhányszor próbál meg közeledni az előnytelen arcával (testalkatilag átlagosak)a lányokhoz, minduntalan zárt ajtókon kopogtat az átlagos megjelenésű lányoknál is.
2013. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

"Az arcod alapján fogják leginkább a döntést meghozni. Sokszor minden stimmel, olyan erényeket vonultatnak fel, amiket te is, de túl alacsonyak vagy asszimetrikus az arcuk és romba dől az egész. Sok ismerősöm jól öltözködik, jól főz, intelligens, most Phd-zik, mégis akárhányszor próbál meg közeledni az előnytelen arcával (testalkatilag átlagosak)a lányokhoz, minduntalan zárt ajtókon kopogtat az átlagos megjelenésű lányoknál is."


Ilyen szemszögből talán átlagosnak számítok. Legalábbis tapasztalatok alapján szemlélve. Ugyanis, nem volt komoly probléma sohasem nőkkel ismerkedni, és többen is kifejeztek vonzalmat, ugyanakkor nem gyakori, hogy valaki elsőre elájulna tőlem. Inkább az illatomat szokták dicsérni.

2013. szept. 29. 19:19
 19/44 anonim ***** válasza:

Vézna testalkat: rossz pont

Saját albérlet: jó pont

Imád főzni: 2 jó pont

Magas vagy: 2 jó pont

Összességében jó pasi lehetsz, de küldhetnél magadról képet, ja, és szerintem jár többet kondiba. ;)

19L

2013. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Látod, hogy a magasság jó pont? :D
2013. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!