Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mi a véleményetek egy ilyen pasiról?

Figyelt kérdés

-Imád főzni

-Időnként sportol, de vézna testalkatú

-Szeret olvasni, érdeklik a tudományos témák és a művészet is

-Saját albérletében él

-Napi 10-12ezer forintot keres képzett munkával

-20 éves

-Kék szemű, világos barna hajú

-Idővel szeretne egy saját vállalkozást

-Imád főzni, különleges ételeket is

-Tud romantikus lenni, de nem mindig lehet könnyen közel férkőzni hozzá

-Szeret sétálni, írni, rajzolni is. Max nem nagyon tud :D


2013. szept. 29. 16:51
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
A főzés kétszer került bele :D
2013. szept. 29. 16:53
 2/44 anonim ***** válasza:
39%
Én nem vagyok lány/nő, de az a véleményem, hogyha ronda vagy, akkor kutyát sem érdeklik ezek a tulajdonságaid :/
2013. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

"Én nem vagyok lány/nő, de az a véleményem, hogyha ronda vagy, akkor kutyát sem érdeklik ezek a tulajdonságaid :/"


Ki mondta, hogy ronda vagyok? Bár nem vagyok egy adonisz, de azért például jól áll az öltöny. (Ezt mindig mondták nekem). Meg amúgy általában azért stílusos ruhákat vásárolok magamnak.

2013. szept. 29. 16:56
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok nő, de rohadt jó pasi vagy
2013. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

"nem vagyok nő, de rohadt jó pasi vagy"


Az azért talán enyhe túlzás. Mint írtam, külsőleg nem vagyok kimondottan visszataszító, vagy ilyesmi, de vézna testalkatú vagyok, szóval külső alapján nem mondanám.

2013. szept. 29. 17:00
 6/44 anonim ***** válasza:
58%

A magasságod nem került bele, pedig a nők többségének számít.:)

A leírás alapján teljesen normális, jó pasi vagy.:D

2013. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Ennyire fontos volna a magasság? Nem tudom pontosan, talál 180-185 körül lehetek.
2013. szept. 29. 17:12
 8/44 anonim ***** válasza:

Nekem biztos tetszenél!:-)

Szerintem "jó pasi vagy"!

2013. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyiből nem tudom levonni. Mármint ezek nagyon nagyon nagyon jó tulajdonságok, de ha pl nem érted a vicceket, vagy durván kislányosan sértődős vagy(találkoztam ilyennel- nagyon kiábrándító) akkor biztos nem tudnék melletted maradni, akármilyen finoman is főzöl :D és hiába sétálnánk, ha közben nyávognál.

Szóval hol vannak a rossz tulajdonságok? :D


20L

2013. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 Feke88 ***** válasza:
100%

" de azért például jól áll az öltöny. (Ezt mindig mondták nekem). Meg amúgy általában azért stílusos ruhákat vásárolok magamnak. "


Ebből és a kérdésben írtakból az jön le, hogy ronda vagy és pénzzel próbálod kompenzálni. Nagyon az anyagi helyzetedet tolod a külsőd elé.

2013. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!