Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen nő az olyan, aki azt próbálja sujkolni egy adott pasinak, hogy nincs szerelem és csak kémia?

Figyelt kérdés

Pusztán azért, hogy a pasit megszerezze? Holott pontosan tudja, hogy a férfinek mélyebb érzései vannak és voltak egy másik nő iránt, ráadásul másolja a másik nőt.

Előre bocsájtom, hogy nem én vagyok az a nő. Én mélyen megvetem és lenézem ezt a nőt és végtelenül ostobának és egoistának tartom.


Képesek lennétek ti ilyet tenni?


2013. szept. 4. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy komikus kémikus XD
2013. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kémia??? mi köze van a szerelemhez??? tudom h az igy jártam anyátokkalban volt de ez egy hülyeség, főleg h kémiának hivják
2013. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elszánt de átlátszó.
2013. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3 Hiába elszánt, ha végtelenül sötét és primitív:D Hányinger.


Te és ha látnád, hogy hogy másolja az előző nőjét a pasinak:xDDDD Egy élmény. Most nagymerészen nyáron mert bugyi nélkül lenni, és azt ecsetelte az egyik kérdésnél:DD Holott egy korábbi alkalommal mindennek elhordta a másik nőt mert az tizenévvel ezelőtt volt hogy egy merész ütlettől vezérelve végig játszotta-önálló másolatlan kút fejből:xDDDDDD

2013. szept. 4. 18:52
 5/7 A kérdező kommentje:
*ötlettől
2013. szept. 4. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
vegyész :D
2013. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dr. Csont
2013. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!