Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért múlik el a szerelem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért múlik el a szerelem. Bennem ilyen a "kémia"?

Figyelt kérdés

"Valahogy nincs meg vagy elmúlik a kémia." Szokták sokan mondani.

Az én esetemben mindig az van, hogy fél vagy 2 évig tart nálam a szerelem, majd utána elmúlik. Itt sajnos nem arról beszélek, hogy átalakul szeretetté, hanem általában ennyi idő után már kezdek "észrevenni" másokat is. Szerintetek ez miért van?


Mert ugye tudjuk, hogy a szerelem is egyfajta kémia az emberben. Most lehet, hogy ez nálam rosszul működik?


A párkapcsolataimban normális partnereim voltak, akik nagyon jól néztek ki és rendesen, hűségesek voltak. Nagyon szerettek engem, én is nagyon szerettem őket, de elmúlt X idő után.


Arra ne is tippeljetek, hogy leszbi vagyok, mert ennek még a gondolatától is felfordul a gyomrom.


Hogyan lehetnék hosszabb ideig oda a másikért?

Talán lehet, hogy a szerelem-szeretetté átalakulást nem tudom feldolgozni? Vagy talán nálam nincs szeretet?


(Hátha ez segít titeket a "megítélésemben": pörgős életet élek, nyelveket beszélek, gyakran fellépek, művészlélek vagyok...satöbbi.)


2011. jan. 22. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

A szerelem kémiai folyamat, olyan anyagokat termel az agyadban, amit egy idő után megszoksz-ez kb 2-3 év. Ezután a szerelem vagy átalakul szeretetté, vagy egyszerűen megszűnik.

Ha egyszer majd találkozol azzal a bizonyo igazival, nem fogsz másfelé nézelődni

2011. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az igazival jöttél össze. Ez van. Ha a kapcsoltat csak a szerelmen alapul, akkor az elmúlik, de aki igazán fontos lesz neked abból nem tudsz kiszeretni. Vele akarsz maradni akkor is, ha már nem a régi a szenvedély.
2011. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jó reggelt! :)

Tudom, csak olyan sokan vagyunk. S egyszerűen pörgök mint atom és talán lehet, hogy emiatt is van. Nem tudom, de valahogy idegesít ez bennem, hogy miért szakad ez meg nálam...

2011. jan. 22. 09:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Nálad valami olyan lehet, hogy lángolni szeretsz, de kötődni nem, akkor már jön az unalom. Újra hiányzik az a bizsergés, amit csak egy új ismeretség adhat. Ha így boldog vagy, akkor nem gáz, mármint részedről. Csak sok fájdalmat okozol azoknak, akik valóban szeretnek Téged.
2011. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek az előző válaszolóval.

Érthető is, ha művészlélek vagy.

2011. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, mondjuk az igaz, hogy lángolni nagyon szeretek és a legjobban a bizsergést szeretem ami az elején van. Viszont nem értem. Nem akarok embereknek fájdalmat okozni, viszont én is örülnék ha egy már tartós maradna. Viszont nem értem, hogy mit lehet akkor tenni ilyenkor?


Gondolom akkor én ilyen típus vagyok és hát ahogy mondani szokás: kutyából nem lesz szalonna.


...


akkor?

2011. jan. 22. 13:01
 7/9 A kérdező kommentje:
És viszont. Mert viszont nagyon sok volt a viszont szó. Bocsi érte. :D
2011. jan. 22. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Leszbi vagy.
2011. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
reszemről is elmult mar a szerelem.a parom irant,viszont van egy gyonyoru fiunk,es nem akarok vele szetmenni.talan a megszokas,kotodes vagy nem tudom.viszont van egy masik ferfi,ki nagyon erdekel,de messze van.mit tegyek?
2011. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!