Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik a nők teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik a nők teljesen hülyének a férfiakat? Ha ők általánosíthatnak és gonoszak lehetnek, akkor mi miért nem?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Például nem sajnálják a férfiakat, mert hogy annyi helyen lehet ismerkedni. De konkrétan nem tudnak fogalmazni, mert fogalmuk sincs. De ez a komment teljesen igaz, amit régen találtam:

,,Eddig összefoglalva: Mi férfiak legyünk aktívabbak, de ne szólítsuk meg a hölgyeket az utcán, mert sikítófrászt kapnak. Ha megkérdezzük hogy jó de akkor hol szólítsuk meg, a válasz: azt nem tudom. Ami biztos, hogy a boltban se, mert vásárolni jött, nem ismerkedni. A teázóban se, mert már várja a barátját, barátnőjét és különben is hagyjuk nyugton, mert nem azért ment a teázóba hogy zaklassák. A diszkó szóba se jöhet, tudjuk, ott nem lehet komoly céllal ismerkedni. Tánctanfolyam – esetleg (nagyon kicsi a szórás és általában párokban járunk, tehát még kisebb, és nem járhatunk el minden tánciskolába). Munkahelyen? – vállalkozom. Buszon se – az is utca. (Ha meg autóm van, az már maga a nihil.)

Most pedig már: Ne írj rövid frappáns üzenetet, mert azt várják el, hogy bírj három mondatnál többet is írni (író vagyok, elég jól megy, mint azt a mellékelt ábra is mutatja). De ne írj hosszan se, mert az kuka, írj inkább rövid frappáns üzenetet."



2013. aug. 9. 16:39
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
nehéz egyedül a sok gonosz ellen.
2013. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
nehéz, de ahogy a nevedből is látszik, te nem adod fel :)
2013. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
na látod erre ráhibáztál,bár néha megingok.
2013. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Azt nem csodálom, hogy meginogsz, ilyen gonosz hatalommal szemben mint pl. én vagyok :)
2013. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
hát tudsz fárasztani ha az vagy akire gondoloj a százalékod alapján.
2013. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy kire gondolsz, van itt más 54%-os is.
2013. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
na hát ez az!
2013. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Ez így nem lesz egyszerű!
2013. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
ha nem értesz velem egyet akkor csak ő lehetsz
2013. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Ahogy néztem itt pár választ, vannak akik nem értenek veled egyet. Úgyhogy most se derült ki,hogy az vagyok e,akire gondolsz.
2013. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!